Nagłówek 1

Miladesign - Producent biurek

Firma Miladesign jest cenionym producentem biurek, a konkretnie mebli modułowych. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja nowoczesnych stelaży metalowych, które mogą być wykorzystywane przy składaniu mebli biurowych, gabinetowych, restauracyjnych czy hotelowych. Realizujemy też indywidualne zlecenia naszych Klientów.

Marka rozpoznawalna w kraju i za granicą

Będąc cenionym producentem biurek, chętnie uczestniczymy w międzynarodowych targach i wystawach prezentując nasze produkty i innowacyjne rozwiązania. Dzięki nim, a także wysokim standardom produkcji oraz doświadczeniu i kompetencjom naszych specjalistów, udało nam się zbudować silną, cenioną markę, rozpoznawalną w kraju i za granicą. Nie spoczywamy na laurach, dbając o dalszy dynamiczny rozwój firmy i planując nowe inwestycje.

Najlepsze materiały produkcyjne

Wszystkie znajdujące się w ofercie produkty wytwarzamy z najwyższej jakości profili i blach ze stali, które są malowane proszkowo farbami o drobnej strukturze celem właściwego zabezpieczenia korozyjnego oraz nadania elementom większych walorów estetycznych. Poza wysokiej jakości nowoczesnymi meblami do biur, gabinetów, restauracji czy hoteli posiadamy również bogaty wybór akcesoriów do mebli biurowych, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Proces składania zamówień

Obsługa Klienta realizowana jest na dwa sposoby. Zamówienia od stałych partnerów handlowych są przyjmowane drogą mailową na adres mila@miladesign.com.pl, a wkrótce również poprzez logowanie na platformie internetowej B2B. Natomiast zamówienia od Klientów indywidualnych przyjmujemy poprzez system sklepu internetowego www.milasystem.com.pl. Oferujemy fachową pomoc techniczną w zakresie doboru naszych produktów. Dla stałych partnerów handlowych prowadzimy szkolenia produktowe w celu ułatwienia współpracy.

Nieustannie uzupełniamy ofertę o nowe systemy i produkty, zapewniając Klientom kompleksowe wyposażenie wszystkich pomieszczeń użytkowych. Zapraszamy do współpracy

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077