Nagłówek 1

MILADESIGN – producent metalowych stelaży do biurek

O nas

Firma Miladesign jest cenionym producentem biurek, a konkretnie modułowych mebli biurowych. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja nowoczesnych stelaży metalowych, które mogą być wykorzystywane przy składaniu mebli biurowych, gabinetowych, restauracyjnych czy hotelowych. Realizujemy też indywidualne zlecenia naszych Klientów.

Stelaże meblowe produkujemy z najwyższej jakości profili i blach ze stali, które są malowane proszkowo farbami o drobnej strukturze celem właściwego zabezpieczenia korozyjnego oraz nadania elementom większych walorów estetycznych. Nasza rozbudowana oferta nowoczesnych mebli obejmuje metalowe stelaże do biurek i stołów z możliwością mechanicznej lub elektrycznej regulacji wysokości, nogi do biurek i stołów, w tym również nogi składane oraz solidne podstawy do biurek, stolików i stołów.

Akcesoria do mebli biurowych

Nasz bogaty wybór akcesoriów meblowych zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Są to m.in. mechanizmy przesuwania blatu biurka, kanałów kablowych, uchwytów na komputer, nóżek do szaf czy też wsporników osłon płytowych i szklanych. Inne oferowane produkty z tej kategorii to: metalowe szuflady z prowadnicami włoskiego producenta Temo oraz plastikowe szuflady z prowadnicami szwedzkiego producenta KB Components.

Nieustannie uzupełniamy ofertę o nowe systemy i produkty, zapewniając Klientom kompleksowe wyposażenie biur, gabinetów, restauracji, hoteli.

Składanie zamówień

Obsługa Klienta realizowana jest na dwa sposoby. Zamówienia od stałych partnerów handlowych są przyjmowane drogą mailową na adres mila@miladesign.com.pl, a wkrótce również poprzez logowanie na platformie internetowej B2B. Natomiast zamówienia od Klientów indywidualnych przyjmowane są poprzez system sklepu internetowego www.milasystem.com.pl. Oferujemy fachową pomoc techniczną w zakresie doboru naszych produktów. Dla naszych stałych partnerów handlowych prowadzimy szkolenia produktowe w celu ułatwienia wzajemnej współpracy.

Oferta producenta biurek, firmy Miladesign, skierowana jest nie tylko Klientów z Polski. Chętnie uczestniczymy w międzynarodowych targach i wystawach prezentując nasze produkty i innowacyjne rozwiązania. Dzięki nim, a także wysokim standardom produkcji oraz doświadczeniu i kompetencjom naszych specjalistów udało nam się zbudować silną, cenioną markę, rozpoznawalną w kraju i za granicą. Nie spoczywamy na laurach, dbając o dalszy dynamiczny rozwój firmy i planując nowe inwestycje. Zapraszamy do współpracy.

Aktualności, wystawy

17Wrzesień

2018

Bife Sim 2018

Od 12 do 16 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w międzynarodowej wystawie BIFE SIM 2018 w Bukareszcie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony lokalnych odbiorców i dystrybutorów.

28Maj

2018

ICFF 2018

Od 20 do 23 maja po raz pierwszy wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie ICFF 2018 w Nowym Jorku. Nasze produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.