Nagłówek 1

Katalogi

Zachęcamy do zapoznania się z listą katalogów naszych produktów. Z całą pewnością pomoże to w podjęciu właściwej decyzji o wyborze mebli i akcesoriów idealnie pasujących do Państwa biur, gabinetów, sal konferencyjnych, ośrodków szkoleniowych, a także hoteli, restauracji czy kawiarni. Obecne w naszej ofercie produkty zachwycają nie tylko funkcjonalnością i wysokimi walorami estetycznymi, ale także uniwersalnością, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się we wszystkich wyżej wymienionych  miejscach. 

 W obecnie dostępnych katalogach przygotowanych dla Klientów znajdują się wizualizacje wraz z praktycznymi informacjami na temat produktów Miladesign, Temo (katalog szuflad i kontenerów) oraz Topslide (katalog prowadnic i korpusów szuflad). Lista dostępnych katalogów jest na bieżąco aktualizowana, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że już niedługo pojawią się na niej nowe pozycje. W przypadku pytań dotyczących obecnie dostępnych produktów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Katalogi produktów Temo

Katalogi produktów Topslide

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077