Nagłówek 1

Katalogi

Zachęcamy do zapoznania się z listą katalogów naszych produktów. Z całą pewnością pomoże to w podjęciu właściwej decyzji o wyborze mebli i akcesoriów idealnie pasujących do Państwa biur, gabinetów, sal konferencyjnych, ośrodków szkoleniowych, a także hoteli, restauracji czy kawiarni. Obecne w naszej ofercie produkty zachwycają nie tylko funkcjonalnością i wysokimi walorami estetycznymi, ale także uniwersalnością, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się we wszystkich wyżej wymienionych  miejscach. 

 W obecnie dostępnych katalogach przygotowanych dla Klientów znajdują się wizualizacje wraz z praktycznymi informacjami na temat produktów Miladesign, Temo (katalog szuflad i kontenerów) oraz Topslide (katalog prowadnic i korpusów szuflad). Lista dostępnych katalogów jest na bieżąco aktualizowana, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że już niedługo pojawią się na niej nowe pozycje. W przypadku pytań dotyczących obecnie dostępnych produktów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Katalogi produktów Temo

Katalogi produktów Topslide

Aktualności, wystawy

26Październik

2022

Warsaw Home & Contract 2022

Od 19 do 22 października po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Warsaw Home & Contract 2022 w Nadarzynie. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów, projektantów oraz producentów mebli. 

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077