Nagłówek 1

Aktualności

Najważniejsze elementy wyposażenia biura

20Maj

2019
Najważniejsze elementy wyposażenia biura

Aranżacja wnętrza naszego biura jest niezwykle ważna. Musimy pamiętać, aby zapewnić naszym pracownikom najlepszy komfort pracy, który zdecydowanie korzystnie wpływa na efektywność pracy. Dzięki licznym inspiracjom, wnętrze naszego biura może być bardzo nowoczesne.

Zobacz więcej

Biurko z blatem podnoszonym czy przesuwnym?

06Maj

2019
Biurko z blatem podnoszonym czy przesuwnym?

Organizacja przestrzeni pracy jest niezwykle ważna. Zaprojektowanie przestrzeni biurowej powinna być rozważne i dokładnie przemyślane. Obecnie na rynku dostępne są bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązania, którymi możemy się zainspirować urządzając nasze miejsce pracy.

Zobacz więcej

Idealne miejsce do pracy

19Kwiecień

2019
Idealne miejsce do pracy

Biurko jest miejscem, przy którym spędzamy bardzo dużo czasu, nie tylko w pracy, ale także w domu. Coraz bardziej popularnym stała się organizacja domowego miejsca pracy. Długie godziny, spędzone w jednej pozycji mogą się odbić na naszym zdrowiu oraz komforcie pracy.

Zobacz więcej

Organizacja przestrzeni biurowej

11Kwiecień

2019
Organizacja przestrzeni biurowej

Urządzając nasze biuro chcemy, aby było nie tylko funkcjonalne, ale także komfortowe i przytulne. To dzięki wykorzystaniu i wyborze odpowiednich mebli, stworzymy wyjątkowe warunki do pracy. Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzimy, przestrzeń biurowa powinna być dobrze zorganizowana.

Zobacz więcej

Odpowiednie warunki do nauki

25Marzec

2019
Odpowiednie warunki do nauki

Każdy z nas wie, jak ważne jest przygotowanie dziecka do szkoły. Oprócz wyprawki szkolnej, musimy zapewnić także odpowiednie miejsce do nauki. Organizacja przestrzeni jest niezwykle ważna. Aby nasze dziecko miało odpowiednie warunki, musimy zakupić odpowiednie biurko, które będzie dostosowane do wzrostu dziecka. W tym celu warto zastanowić się nad zakupem biurka, które jest wielofunkcyjne.

Zobacz więcej

Nowoczesne biurko

05Marzec

2019
Nowoczesne biurko

Odpowiedni projekt i zagospodarowanie przestrzeni biurowej jest niezwykle ważne. Aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, a zarazem ich efektywność była wysoka, musimy stworzyć wyjątkowe warunki do pracy. Aranżując pomieszczenie, warto zdecydować się na zakup mebli biurowych, które są solidne, profesjonalne oraz do ich wykonania zostały użyte materiały najwyższej jakości.

Zobacz więcej

Ład i porządek

22Luty

2019
Ład i porządek

Każdy z nas wie, jak ważna jest odpowiednia organizacja przestrzeni. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapanować nad licznymi dodatkami i akcesoriami, które towarzyszą nam każdego dnia w różnych częściach naszego domu lub biura. Najbardziej popularnymi w ostatnim czasie jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w naszych szufladach.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.