Nagłówek 1

Aktualności

Zalety biurek z elektrycznymi stelażami

03Październik

2017
Zalety biurek z elektrycznymi stelażami

Biurka, przy których każdego dnia spędzamy wiele godzin podczas pracy, powinny być komfortowe i ergonomiczne. Zasady BHP dokładnie określają wymogi, jakie muszą spełniać stanowiska pracy. Wielogodzinny dyskomfort wpływa m.in. na złe samopoczucie, obniżenie wydajności pracy, a nawet na zdrowie.

Zobacz więcej

Niezbędne wyposażenie biura

26Lipiec

2017
Niezbędne wyposażenie biura

Założyłeś firmę i planujesz rozwijać swoje biuro stacjonarne. Dysponujesz już wykończoną przestrzenią biurową, a teraz czas na niezbędne wyposażenie pomieszczeń, które będą spełniały nie tylko funkcje praktyczne, lecz i reprezentacyjne.

Zobacz więcej

Główne rodzaje biurek w przestrzeni biurowej

13Lipiec

2017
Główne rodzaje biurek w przestrzeni biurowej

Biurko to główny element wyposażenia biurowego. Pracownik spędza przy nim przeważającą część swojego dnia, dlatego najważniejszy jest nie tylko wygląd, ale przede wszystkim komfort, który zapewniać będzie ten mebel. Bardzo ważna jest również jego funkcjonalność. Już na etapie dokonywania wyboru należy dostosować model biurka do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

Jak wybrać idealne biurko komputerowe

30Czerwiec

2017
Jak wybrać idealne biurko komputerowe

Biurka do pracy przy komputerze powinny wyróżniać się określonymi parametrami, które w dużej mierze odpowiadają za komfort użytkowania mebla. Jeśli wybieramy mebel dla siebie, powinniśmy idealnie dopasować go do swojego wzrostu oraz indywidualnych preferencji. Jeśli natomiast wyposażamy biuro np. dla swoich pracowników, musimy kierować się ogólnie przyjętymi zasadami, związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Zobacz więcej

Biurka z regulowaną wysokością w miejscu pracy

17Czerwiec

2017
Biurka z regulowaną wysokością w miejscu pracy

Zakup biurek dostosowanych do potrzeb różnych osób, które będą ich użytkownikami, to bardzo trudna sprawa. Wyposażając biuro, z jednej strony zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy element wyposażenia będzie wpływać na efektywność pracy, z drugiej strony jest to spora inwestycja, która musi być przemyślana i poparta wcześniejszą kalkulacją finansową.

Zobacz więcej

Składane nogi do stołu — gdzie i kiedy się sprawdzą?

01Czerwiec

2017
Składane nogi do stołu — gdzie i kiedy się sprawdzą?

Stół to jeden z podstawowych mebli, bez których nie wyobrażamy sobie organizacji przyjęć, spotkań biznesowych, a także wygodnego, codziennego spożywania posiłków we własnych domach. Niestety najczęściej zajmują sporo miejsca w pomieszczeniach. Stoły bywają również problematyczne w sytuacjach, gdy musimy każdorazowo zmieniać wystrój pomieszczenia czy też ustawiać meble wyłącznie na specjalne okazje.

Zobacz więcej

Meble modułowe do biura

18Maj

2017
Meble modułowe do biura

Wykończenie i urządzenie biura może się okazać bardzo problematycznym zadaniem, szczególnie gdy dysponujemy małą powierzchnią. Jednocześnie w przestrzeniach tego rodzaju zwykle istnieje konieczność ustawienia bardzo wielu mebli, m. in. biurek, krzeseł, półek, szafek itd., a także niezbędnych sprzętów, takich jak komputery, skanery, drukarki, itp.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

26Październik

2022

Warsaw Home & Contract 2022

Od 19 do 22 października po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Warsaw Home & Contract 2022 w Nadarzynie. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów, projektantów oraz producentów mebli. 

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077