Nagłówek 1

Aktualności

Nowoczesne biurko

05Marzec

2019
Nowoczesne biurko

Odpowiedni projekt i zagospodarowanie przestrzeni biurowej jest niezwykle ważne. Aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, a zarazem ich efektywność była wysoka, musimy stworzyć wyjątkowe warunki do pracy. Aranżując pomieszczenie, warto zdecydować się na zakup mebli biurowych, które są solidne, profesjonalne oraz do ich wykonania zostały użyte materiały najwyższej jakości.

Zobacz więcej

Ład i porządek

22Luty

2019
Ład i porządek

Każdy z nas wie, jak ważna jest odpowiednia organizacja przestrzeni. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapanować nad licznymi dodatkami i akcesoriami, które towarzyszą nam każdego dnia w różnych częściach naszego domu lub biura. Najbardziej popularnymi w ostatnim czasie jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w naszych szufladach.

Zobacz więcej

Główne korzyści z zastosowania biurek z regulowanym stelażem

08Luty

2019
Główne korzyści z zastosowania biurek z regulowanym stelażem

Meble, bez względu na to, czy występują w domu, biurze czy gabinecie lekarskim, muszą być przede wszystkim maksymalnie wygodne i funkcjonalne. Dotyczy to przede wszystkim tych elementów wyposażenia, które są przez nas użytkowane najbardziej intensywnie.

Zobacz więcej

Funkcje i przeznaczenie stelaży do mebli

30Styczeń

2019
Funkcje i przeznaczenie stelaży do mebli

Meble modułowe są obecnie coraz chętniej wybierane przez klientów. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w miejscach, w których liczy się funkcjonalność i ergonomia, czyli m.in. w biurach, salach konferencyjnych, restauracjach itd. Jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych tego rodzaju mebli są stelaże, którym poświęcony będzie ten artykuł.

Zobacz więcej

Najważniejsze cechy praktycznych mebli biurowych

17Styczeń

2019
Najważniejsze cechy praktycznych mebli biurowych

Meble to podstawa wyposażenia każdej przestrzeni biurowej. Muszą być nie tylko wygodne, ale trwałe oraz łatwe w codziennym użytkowaniu. Pracownicy korzystają z nich każdego dnia przez kilka godzin, dlatego też komfort i funkcjonalność zawsze powinny być stawiane na pierwszym miejscu, chociaż nie mniejsze znaczenie ma estetyka, gdyż schludnie i pomysłowo wykończone biuro wpływa na wizerunek całej firmy.

Zobacz więcej

Najważniejsze zalety metalowych stelaży meblowych

20Grudzień

2018
Najważniejsze zalety metalowych stelaży meblowych

Meble na stelażach to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się nie tylko w biurach i gabinetach, ale również restauracjach, hotelach czy innych obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Stelaże metalowe występują przy stołach, ławach i biurach. Cechują się przede wszystkim wytrzymałością, odpornością na szereg różnorodnych czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych, a także wygodą użytkowania.

Zobacz więcej

Urządzanie biura. Regulowane meble biurowe

16Listopad

2018
Urządzanie biura. Regulowane meble biurowe

Obecnie standardy związane z prawidłowym umeblowaniem przestrzeni biurowych dotyczą przede wszystkim ergonomii i użyteczności wszystkich zastosowanych w pomieszczeniach elementów wyposażenia. Oczywiście względy estetyki są niezwykle ważne, ale na plan pierwszy wysuwa się jednak odpowiedni dobór mebli pod względem praktycznym.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

26Październik

2022

Warsaw Home & Contract 2022

Od 19 do 22 października po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Warsaw Home & Contract 2022 w Nadarzynie. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów, projektantów oraz producentów mebli. 

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077