Nagłówek 1

Wszystko w jednym miejscu, czyli zalety biurkowych portów multimedialnych

Wszystko w jednym miejscu, czyli zalety biurkowych portów multimedialnych

23Kwiecień

2020

Mediaporty, nazywane również portami multimedialnymi, to wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej. Dowiedz się, jakie korzyści wiążą się z użytkowaniem mediaportów. 

Porty multimedialne do biurek – zwiększenie komfortu i efektywności pracy 

Porty multimedialne to systemy elektroniczne umożliwiające użytkownikom szybki dostęp do gniazd sieciowych i elektrycznych. Kompaktowe rozmiary portu multimedialnego pozwalają na zainstalowanie go w blacie biurka. Jeżeli zdecydujemy się na wariant w formie kasety biurowej, gniazda będą osłonięte klapą wyposażoną w szczotkę uszczelniającą, dzięki czemu zyskają dodatkową ochronę przed kurzem i zabrudzeniami.

Porty multimedialne do biurek to urządzenia znacznie podnoszące komfort pracy przy komputerze. Dzięki nim błyskawicznie podłączymy sprzęt elektroniczny do rzutnika, monitora czy sieci wewnętrznej, nie musząc opuszczać stanowiska pracy ani poszukiwać wolnych gniazdek. To zaś nie tylko przełoży się na usprawnienie i przyspieszenie naszej pracy, lecz także przysłuży się naszemu wizerunkowi profesjonalnego i przygotowanego do swoich zadań pracownika - szczególnie na szkoleniach czy publicznych prezentacjach.

Oprócz wartości czysto funkcjonalnych mediaporty przyczyniają się również do utrzymania porządku i czystości w biurze - ich wykorzystanie pozwoli zredukować ilość kabli, co jest tym cenniejsze w przypadku biur typu open space, sal konferencyjnych czy innych miejsc, w których na co dzień korzysta się z licznych urządzeń elektronicznych. Moduły gniazd wykorzystywane w portach zasilane są za pośrednictwem floorboxu, co niweluje potrzebę korzystania z przedłużaczy. Nieestetyczne sieci splątanych przewodów, które na domiar złego mają tendencję do gromadzenia kurzu, przestaną zatem szpecić miejsce naszej pracy, a także stwarzać zagrożenie zniszczenia sprzętu - np. w sytuacji, gdy ktoś nieuważnie pociągnie kabel, przechodząc w pobliżu.

Porty multimedialne do biurek znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba jednoczesnej pracy wielu komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Ich zastosowanie umożliwia estetyczną organizację przewodów, a także stały dostęp pracowników do gniazd dedykowanych użytkowanym przez nich sprzętom.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077