Nagłówek 1

Zalety biurek z elektrycznymi stelażami

Zalety biurek z elektrycznymi stelażami

03Październik

2017

Biurka, przy których każdego dnia spędzamy wiele godzin podczas pracy, powinny być komfortowe i ergonomiczne. Zasady BHP dokładnie określają wymogi, jakie muszą spełniać stanowiska pracy. Wielogodzinny dyskomfort wpływa m.in. na złe samopoczucie, obniżenie wydajności pracy, a nawet na zdrowie. Warto w tym przypadku wziąć pod uwagę biurka na elektrycznych stelażach, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by dostosowywać się adekwatnie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Specyfika biurek z elektrycznymi stelażami

Osoby pracujące za biurkiem bardzo często skarżą się na problemy z bólem pleców, karku, przedramion, niekiedy również oczu i nóg. Dolegliwości pojawiają się zwykle w wyniku konieczności wielogodzinnego utrzymania tej samej pozycji ciała. Mogą wpływać na obniżenie samopoczucia, efektywność działania, a także przyczyniać się do poważnych problemów z postawą. Biurka z elektryczną regulacją wysokości zostały opracowane przez inżynierów i projektantów we współpracy z lekarzami, dlatego też spełniają wszystkie wymogi dotyczące wygodnych i ergonomicznych stanowisk pracy.

Elektryczne stelaże do biurek mają na celu zapewnienie maksimum komfortu użytkownikom. Dedykowane są wszystkim osobom, które zobligowane są do wielogodzinnej, regularnej pracy. Można przy nich stać i siedzieć, często zmieniając pozycję, co bardzo dobrze wpływa na kręgosłup, krążenie krwi oraz pracę mięśni i stawów. Wydajność pracowników posiadających takie biurka może zdecydowanie wzrosnąć, podobnie jak satysfakcja z pracy oraz poziom dobrego samopoczucia. Elektryczne stelaże do biurek pracują cicho i płynnie, a jednocześnie są bardzo łatwe w obsłudze. Nie trzeba nawet odrywać się od pracy, by zmienić położenie ciała.

Jest to rozwiązanie uniwersalne, ponieważ można zakupić osobno zarówno blat, jak i stelaż elektryczny. Dodatkowo elementy te bardzo często dostępne są w różnych wersjach, np. kolorystycznych. Dzięki temu można dopasować biurko do wystroju wnętrza. To bardzo wygodne, nowoczesne rozwiązanie, które można zastosować w każdym biurze czy prywatnym gabinecie.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077