Nagłówek 1

Wszechstronne zastosowanie stelaży meblowych metalowych

Wszechstronne zastosowanie stelaży meblowych metalowych

26Wrzesień

2018

Metalowe stelaże meblowe znajdują obecnie wszechstronne zastosowanie. Można je spotkać w biurach i gabinetach, hotelach, urzędach, restauracjach i wielu innych obiektach komercyjnych. Dlaczego to właśnie stelaże meblowe metalowe cieszą się takim zainteresowaniem? W czym tkwi tajemnica ich funkcjonalności, trwałości i wytrzymałości?

Najważniejsze zalety metalowych stelaży do mebli?

Stelaże metalowe najczęściej stosowane są w przypadku takich mebli jak stoły, ławy czy biurka. Dzięki nim powstają meble, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pozwalają też na tworzenie wyposażenia meblowego dopasowanego do wystroju wnętrza, a także jego specyfiki (np. sala konferencyjna lub gabinet).

Miladesign, firma specjalizująca się w produkcji stelaży do mebli, ma w swojej ofercie różnorodne propozycje projektowe. Meble zawsze tworzone są z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu powstają funkcjonalne i trwałe elementy wyposażenia pomieszczeń, które zapewniają wygodę użytkowania i estetykę.

Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim stelaże regulowane, które pozwalają na dostosowywanie wysokości mebli do konkretnych preferencji użytkowników. Z kolei systemy typu workbench umożliwiają dowolne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w biurze lub gabinecie.

Trwałość i funkcjonalność ponad wszystko!

To, co jest najbardziej doceniane w metalowych stelażach meblowych, to przede wszystkim ich wyjątkowa trwałość. Są produkowane z najlepszej jakości materiałów, przede wszystkim ze stali. Po odpowiedniej obróbce i przygotowaniu profile metalowe mogą zostać użyte do wykonania prostych konstrukcji ramowych. Są one zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem wytrzymałości, odporności na różnorodne uszkodzenia mechaniczne oraz stabilności. Dzięki temu w ręce klientów trafiają meble, które są w stanie znieść nawet najbardziej intensywną eksploatację.

Walory estetyczne nie mniej ważne

Oczywiście nie należy zapominać również o walorach estetycznych mebli na stelażach metalowych. Stelaże z oferty Miladesign dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy może z łatwością dopasować idealny model do własnych potrzeb, bez względu na to, czy istnieje konieczność wyposażenia restauracji, biura, czy też eleganckiego gabinetu. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w każdym stylu, zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.