Nagłówek 1

Urządzanie biura. Regulowane meble biurowe

Urządzanie biura. Regulowane meble biurowe

16Listopad

2018

Obecnie standardy związane z prawidłowym umeblowaniem przestrzeni biurowych dotyczą przede wszystkim ergonomii i użyteczności wszystkich zastosowanych w pomieszczeniach elementów wyposażenia. Oczywiście względy estetyki są niezwykle ważne, ale na plan pierwszy wysuwa się jednak odpowiedni dobór mebli pod względem praktycznym.


Obowiązujące zasady BHP bardzo precyzyjnie regulują kwestie związane z dostosowaniem mebli biurowych pod kątem potrzeb pracowników. Jednak współcześnie producenci mebli biurowych, w tym przede wszystkim biurek i krzeseł, idą o krok dalej. Oferują meble, które nie tylko odpowiadają ogólnie panującym normom, ale dodatkowo mogą być indywidualnie dostosowane przez użytkowników, stosownie do ich aktualnych potrzeb i specyfiki wykonywanych obowiązków. Jak to możliwe?


Regulowane stelaże do mebli biurowych


Regulowane stelaże to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie wysokości mebli do indywidualnych preferencji pracowników. Za sprawą odpowiednich mechanizmów można bezproblemowo obniżać i podwyższać blat roboczy. Korzystając z oferty Miladesign, klienci mają możliwość wyboru jednej z trzech wersji regulacji wysokości:

- poziomowanie,

- regulacja mechaniczna, 

- regulacja elektryczna.

Biurka z regulowaną wysokością blatu pozwalają dostosowywać mebel do indywidualnych potrzeb pracownika. Podnosi się więc komfort użytkowania mebli biurowych, a jednocześnie można optymalnie wykorzystać wolną przestrzeń w pomieszczeniu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się obecnie stelaże z regulacją elektryczną, które w ofercie firmy Miladesign występują w serii Linear. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na zmianę wysokości blatu po naciśnięciu jednego przycisku. Zmiana wysokości dostępna jest w zakresie od 600 do 1250 m. System też pozwala na idealne dostosowanie stanowiska pracy do wzrostu, a także czynności, które w danym momencie wykonuje. Przy tego rodzaju biurkach można pracować w pozycji siedzącej lub stojącej, adekwatnie do bieżących potrzeb. Przy czym zmiana pozycji, a tym samym i wysokości biurka, przebiega sprawnie i cicho.

Powrót

Aktualności, wystawy

31Maj

2019

Interzum 2019

Od 21 do 24 maja ponownie uczestniczyliśmy w wystawie Interzum 2019. Targi w Kolonii z pewnością są najważniejszą międzynarodową wystawą komponentów i akcesoriów w branży meblowej.

24Maj

2019

ICFF 2019

Od 19 do 22 maja po raz drugi wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie ICFF 2019 w Nowym Jorku. Na naszym stoisku prezentowaliśmy bestsellery, jak również obiecujące produkty z nowych grup stelaży do biurek i stołów.