Nagłówek 1

Urządzanie biura. Regulowane meble biurowe

Urządzanie biura. Regulowane meble biurowe

16Listopad

2018

Obecnie standardy związane z prawidłowym umeblowaniem przestrzeni biurowych dotyczą przede wszystkim ergonomii i użyteczności wszystkich zastosowanych w pomieszczeniach elementów wyposażenia. Oczywiście względy estetyki są niezwykle ważne, ale na plan pierwszy wysuwa się jednak odpowiedni dobór mebli pod względem praktycznym.

Obowiązujące zasady BHP bardzo precyzyjnie regulują kwestie związane z dostosowaniem mebli biurowych pod kątem potrzeb pracowników. Jednak współcześnie producenci mebli biurowych, w tym przede wszystkim biurek i krzeseł, idą o krok dalej. Oferują meble, które nie tylko odpowiadają ogólnie panującym normom, ale dodatkowo mogą być indywidualnie dostosowane przez użytkowników, stosownie do ich aktualnych potrzeb i specyfiki wykonywanych obowiązków. Jak to możliwe?

Regulowane stelaże do mebli biurowych

Regulowane stelaże to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie wysokości mebli do indywidualnych preferencji pracowników. Za sprawą odpowiednich mechanizmów można bezproblemowo obniżać i podwyższać blat roboczy. Korzystając z oferty Miladesign, klienci mają możliwość wyboru jednej z trzech wersji regulacji wysokości:

- poziomowanie,

- regulacja mechaniczna, 

- regulacja elektryczna.

Biurka z regulowaną wysokością blatu pozwalają dostosowywać mebel do indywidualnych potrzeb pracownika. Podnosi się więc komfort użytkowania mebli biurowych, a jednocześnie można optymalnie wykorzystać wolną przestrzeń w pomieszczeniu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się obecnie stelaże z regulacją elektryczną, które w ofercie firmy Miladesign występują w serii Linear. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na zmianę wysokości blatu po naciśnięciu jednego przycisku. Zmiana wysokości dostępna jest w zakresie od 600 do 1250 m. System też pozwala na idealne dostosowanie stanowiska pracy do wzrostu, a także czynności, które w danym momencie wykonuje. Przy tego rodzaju biurkach można pracować w pozycji siedzącej lub stojącej, adekwatnie do bieżących potrzeb. Przy czym zmiana pozycji, a tym samym i wysokości biurka, przebiega sprawnie i cicho.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.