Nagłówek 1

Urządzamy biuro

Urządzamy biuro

07Październik

2019

Biuro jest miejscem, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Siedząc przed laptopem i wykonując kolejne połączenia telefoniczne do klientów, warto zapewnić naszym pracownikom wysoki komfort pracy. Kiedy planujemy zrobić remont w naszym biurze lub jeśli jesteśmy na etapie projektowania naszej przestrzeni biurowej, niezwykle ważny jest wybór odpowiednich mebli biurowych. W wyposażeniu naszego biura nie powinno zabraknąć szerokiego, nowoczesnego biurka, który pomieści komputer, telefon oraz dokumenty, wygodnego fotela oraz odpowiedniego oświetlenia. Czyste biurko to wizytówka każdego pracownika. W panującym ładzie i porządku zdecydowanie łatwiej jest się skoncentrować niż w bałaganie. Aby naszym pracownikom łatwiej było utrzymać porządek na biurku, należy wyposażyć je w liczne szuflady plastikowe. Szuflady plastikowe są idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim możemy uporządkować swoje dokumenty, ulotki, katalogi czy notatki sporządzane podczas spotkań biznesowych. Dodatkowo korzystając z zestawu plastikowych szuflad, w naszych kontenerach zapanuje porządek na długi czas. Pamiętajmy, że plastikowe szuflady są ciekawym rozwiązaniem i powinny być praktyczne oraz bardzo funkcjonalne. Kolejną zaletą ich zastosowania jest płynne wysuwanie i zamykanie. Obecnie na rynku mamy dostępnych sporo innowacyjnych rozwiązań, które możemy wykorzystać w naszym biurze. W kontenerach możemy zamontować wkładki na teczki oraz dokumenty. Dzięki takiemu rozwiązaniu archiwizacja oraz segregacja dokumentów nie powinna być problemem. Dodatkowo możliwość przechowywania osobno długopisów, zszywacza czy flamastrów, sprawi, że pozbędziemy się chaosu na biurku. Wykorzystanie profesjonalnych akcesoriów sprawi, że nasi pracownicy będą mogli łatwiej organizować swoją przestrzeń na biurku, a dzięki temu będą bardziej efektywni.

Wybór mebli biurowych

Jeśli mamy już wybrane meble biurowe oraz akcesoria, które ułatwią nam w codziennym utrzymywaniu czystości, pamiętajmy, aby wybrać sprawdzoną firmę, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, pomoże nam w wyborze mebli. Tylko profesjonalne firmy dostarczą nam produkty najlepszej jakości. Proponowane szuflady plastikowe będą nie tylko wykonane z wytrzymałego materiału, ale także posiadają nowoczesny look, który idealnie sprawdzi się w designerskim biurze.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077