Nagłówek 1

Systemy szuflad - rodzaje

Systemy szuflad - rodzaje

13Czerwiec

2019

Meble biurowe powinny odznaczać się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, pasującym do wystroju biura, ale także zapewniać dobre warunki do pracy. W wielu przypadkach o tym, jak sprawdzają się konkretne meble, decydują rozmaite dodatki podnoszące funkcjonalność. Jednym z rozwiązań, które w przypadku mebli biurowych przesądza w dużym stopniu o komforcie codziennej eksploatacji, są trwałe i wygodne systemy szuflad. Pozwalają one na przechowywanie rzeczy niezbędnych w pracy od przyborów biurowych po rozmaite dokumenty. Są także miejscem, gdzie pracownik może mieć pod ręką niezbędne rzeczy osobiste. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym rodzajom szuflad i funkcjonalności, jaką oferują.

Korzyści z wykorzystywania systemów szuflad

Możliwość korzystania z szuflad oznacza większy porządek na biurku, co wpływa korzystnie na estetykę całego biura. Tak wygodny system przechowywania oznacza także lepsze dbanie o tajemnice firmy. W wielu przypadkach pracownicy zostawiają na biurkach dokumenty, do których tylko oni powinni mieć dostęp. W takich sytuacjach częstą wymówką jest właśnie brak odpowiedniego miejsca na schowanie tego rodzaju akt. Tym bardziej że nowoczesne systemy szuflad oferują różnego typu wkładki i organizery, które są przystosowane do przechowywania dokumentów.

Dodatkowe wyposażenie

Dodatkowe wyposażenie dostępne w różnych systemach szuflad obejmuje różnego rodzaju wkładki, które ułatwiają przechowywanie przedmiotów wszelkiego typu. Dostępne są m.in. szuflady z miejscem na przybory biurowe: artykuły piśmienne, koperty, zszywacze, klej lub taśmę czy popularne żółte karteczki. Można także wyposażyć szuflady w różnego rodzaju pojemniki i specjalne uchwyty do przechowywania akt i dokumentów.

Poza wyposażeniem szuflad dostępne są także specjalne blokady wysuwu, dzięki którym przy otwieraniu jednej szuflady nie otwierają się również pozostałe. Można też znaleźć praktyczne zamki centralne, zabezpieczające rzeczy przechowywane w szufladach.

Dostępne rodzaje szuflad

Wśród oferowanych rozwiązań można znaleźć szuflady o rozmaitych rozmiarach i głębokościach. Dostępne są systemy plastikowe oraz metalowe. Wszystkie wyposażone są w bardzo cicho i płynnie działające prowadnice. Pozwalają one na częściowe lub pełne wysunięcie szuflady i łatwe jej zamknięcie. Szuflady mogą być używane z dowolnymi frontami i w różnych zestawach.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.