Nagłówek 1

Stelaże do mebli - rodzaje

Stelaże do mebli - rodzaje

20Listopad

2019

Stelaże mają bezpośredni wpływ na komfort, ergonomię oraz funkcjonalność mebli biurowych. Muszą być trwałe, wytrzymałe i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Liczy się też wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji oraz precyzja wykonania. Takie właśnie są stelaże dostępne w Miladesign. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze rodzaje stelaży do mebli, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie.

Różne typy stelaży dostępne w ofercie Miladesign:

1. Smukłe kształty, możliwość poziomowania oraz możliwość wyposażenia w elektryczną regulację - to najważniejsze cechy stelaży z serii Stockholm do biurek i stolików. Wyróżniają się nowoczesnym stylem.

2. Stelaże regulowane z serii Linear dostępne są w trzech wersjach regulacji wysokości poziomowanie, regulacja mechaniczna i regulacja elektryczna. Konstrukcje sterowane elektrycznie lub mechanicznie podnoszą komfort użytkowania mebli biurowych i sprzyjają w optymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

3. Ciekawą propozycją są stelaże bench serii Linear Twin, które umożliwiają stworzenie dużej przestrzeni roboczej. Sprawdzają się również tam, gdzie niezbędny jest stały i nieograniczony kontakt między pracownikami. Rozwiązania benchowe pozwalają optymalnie wykorzystać miejsce dostępne w biurze, nie wpływając przy tym negatywnie na ciągi komunikacyjne.

4. Stelaże do biurek E-conomic to bardzo korzystna cenowo opcja, zapewniająca doskonałą jakość. Są to solidne i trwałe stelaże wyposażone w regulatory wysokości.

5. Metalowe stelaże MOBI-Q oparte są na profilu trójkątnym, kwadratowym oraz prostokątnym. Wyposażone są też w stopki z tworzywa do poziomowania biurka. Są kompatybilne z blatami o różnych wymiarach, dzięki czemu można je zastosować w przypadku różnych mebli w biurze.

6. Kolejnym typem są stelaże Mobilar oparte na profilach prostokątnych, profilu trójkątnym i profilu eliptycznym. Taka konstrukcja pozwala na stworzenie ergonomicznego biura, w którym wykorzystany będzie każdy centymetr dostępnej przestrzeni. Do produkcji tych stelaży użyto wysokiej jakości materiałów, dlatego zapewniają one nie tylko wygodę, ale i solidność oraz funkcjonalność.

7. Stelaż metalowy Quantum powstał w oparciu o profile kwadratowe. Wyróżnia się prostą, ale solidną konstrukcją. Stelaże tego typu mogą być zastosowane zarówno jako podstawa do biurek, jak i stołów konferencyjnych. 

8. Metalowe stelaże Quark oparte są na profilu prostokątnym. Są to stelaże ramowe, wyróżniające się klasyczną formą. Zapewniają wysoką wytrzymałość na obciążenia.

9. Stelaże meblowe w kształcie litery T to kolejny rodzaj zapewniający stabilność konstrukcji oraz bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Wyposażone są w tworzywowe stopki do poziomowania, a kolumny stelaża łączone są przy pomocy kanału kablowego.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.