Nagłówek 1

Rodzaje podstaw do stolików

Rodzaje podstaw do stolików

23Czerwiec

2020

Solidna podstawa z wysokogatunkowego materiału to gwarancja stabilności i trwałości mebla. Poznaj naszą ofertę podstaw do stolików o zróżnicowanym przeznaczeniu.

Podstawy do stolików w ofercie firmy Miladesign

Oferowane przez nas podstawy do stolików wyróżniają się stabilnością, którą uzyskujemy, stosując sprawdzony design dla poszczególnych modeli. Znajdą więc u nas Państwo m.in. podstawy osadzone na talerzu okrągłym, kwadratowym lub prostokątnym, a także stojące na pięciu wyprofilowanych nogach. W celu ochrony podłoża przed uszkodzeniem oferujemy możliwość dołączenia do wybranego wariantu dopasowanych podkładek z filcu lub specjalnych stopek poziomujących.

Ponadto nasze stelaże cechują się wysoką odpornością na korozję dzięki zastosowaniu wysokiej jakości żeliwa i stali. Poszczególne warianty są chromowane lub malowane proszkowo, co zwiększa ich wytrzymałość oraz podkreśla elegancką estetykę.

W naszej ofercie znajdują się również warianty specjalne, czyli:

- podstawy do stolików bistro - zaprojektowane z myślą o kawiarniach, barach oraz innych tego typu placówkach gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu starannie dobranego materiału wykonania oraz wytrzymałej powłoki lakierniczej nasze podstawy do stolików restauracyjnych doskonale znoszą intensywne użytkowanie. Ich dodatkową zaletą jest minimalistyczny design poszczególnych wariantów, dzięki któremu będą one świetnie się prezentować w większości lokali niezależnie od wystroju;

- uchylne stelaże i składane podstawy do stolików - wyróżniają się zastosowaniem ruchomych głowic montażowych, które umożliwiają złożenie konstrukcji do pionu. Jest to cecha szczególnie wartościowa dla lokali dysponujących ograniczoną ilością miejsca - takich jak np. niewielkie biura, w których nie ma wydzielonej osobnej przestrzeni na szkolenia czy konferencje. Po odbyciu spotkania stoliki mogą zostać złożone i schowane.

- podstawy ekonomiczne - są to stabilne metalowe konstrukcje, które sprawdzą się w zestawieniu z blatami o różnych wymiarach. Malowane proszkowo na jeden z pięciu kolorów wybrany przez Klienta.

Miladesign to producent solidnych i wytrzymałych podstaw do stolików w przystępnych cenach. Gwarantujemy, że nasze produkty będą dobrze Państwu służyć przez długie lata eksploatacji.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.