Nagłówek 1

Organizacja przestrzeni biurowej

Organizacja przestrzeni biurowej

11Kwiecień

2019

Urządzając nasze biuro chcemy, aby było nie tylko funkcjonalne, ale także komfortowe i przytulne. To dzięki wykorzystaniu i wyborze odpowiednich mebli, stworzymy wyjątkowe warunki do pracy. Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzimy, przestrzeń biurowa powinna być dobrze zorganizowana. W tym celu powinniśmy rozważyć zakup mebli, które będą miały nowoczesny look oraz będą wykonane z najlepszych materiałów. Meble biurowe powinny być ergonomiczne i  stylowe. W zależności od tego, jaka jest powierzchnia naszego biura, przestrzeń powinna być proporcjonalnie zagospodarowana. Wielkość i wysokość biurek muszą być dostosowane do wzrostu pracownika. W tym celu należy zdecydować się na biurka, które posiadają regulowane, elektryczne stelaże. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli w dowolnym momencie oraz z wyjątkową łatwością regulować wysokość stelaża. Obecnie na rynku znajdziemy sporo ciekawych i interesujących blatów, które są nie tylko regulowane, ale również wykonane z solidnych materiałów. Nowoczesny design biurka cechuje się ergonomią oraz prostą formą. Do wyposażania biurka, obowiązkowy jest również zakup wygodnego, obrotowego krzesła. Dzięki regulacji oparcia, przez długi czas będziemy mogli utrzymać prawidłową postawę naszego ciała. Pamiętajmy o tym, że w każdym pomieszczeniu powinny być szafy, które będą nam służyć do przechowywania dokumentów, materiałów reklamowych i biurowych. Wartym uwagi jest również montaż plastikowych lub stalowych szuflad, posiadających wielofunkcyjne zastosowanie. Dzięki nim utrzymanie ładu i porządku będzie znacznie prostsze i łatwiejsze.

Akcesoria i dodatki

Nowoczesne biuro charakteryzuje się wykorzystaniem naturalnych kolorów. Najczęściej wybieranymi kolorami jest biel, zieleń czy niebieski. Zakup odpowiednich dodatków jest bardzo ważny. Bujna roślinność, obrazy czy dostęp do naturalnego światła sprawią, że my oraz nasi pracownicy będziemy się czuć swobodnie. Każdemu pracodawcy zależy na tym, aby jego podopieczni czuli się dobrze, dlatego warto stworzyć jak najlepsze warunki pracy, które będą miały pozytywny wpływ na efektywność załogi. 

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.