Nagłówek 1

Odpowiednie warunki do nauki

Odpowiednie warunki do nauki

25Marzec

2019

Każdy z nas wie, jak ważne jest przygotowanie dziecka do szkoły. Oprócz wyprawki szkolnej, musimy zapewnić także odpowiednie miejsce do nauki. Organizacja przestrzeni jest niezwykle ważna. Aby nasze dziecko miało odpowiednie warunki, musimy zakupić odpowiednie biurko, które będzie dostosowane do wzrostu dziecka. W tym celu warto zastanowić się nad zakupem biurka, które jest wielofunkcyjne. W zależności od wieku i wzrostu, biurko naszego dziecka będzie na innej wysokości. Mniejsze dzieci, które rozpoczęły dopiero naukę, z biurek będą korzystały zdecydowanie rzadziej niż dzieci starsze. Cechą charakterystyczną dobrego biurka jest jakość użytych materiałów. Biurko powinno być solidne, a także funkcjonalne. Na biurku powinna znaleźć się przestrzeń nie tylko na komputer, ale również na książki czy lampkę. Dlatego szerokość biurka oraz jego podstawa, powinna być wykonana z najlepszych materiałów. Aby biurko naszych dzieci było praktyczne i funkcjonalne, musi posiadać szafkę, w której zmieszczą się gry komputerowe, książki, zeszyty oraz pozostałe pomoce naukowe. Dodatkowo obowiązkowym elementem wyposażenia biurka, jest także wysuwająca się szuflada, która może posłużyć jako miejsce przechowania klawiatury lub dodatkowych zeszytów. Nad biurkiem warto zamontować półki, na których poukładamy książki, encyklopedie lub słowniki naukowe. Najważniejsze, aby dopasować meble do wzrostu dziecka.

Odpowiednia pielęgnacja

Odpowiednia organizacja przestrzeni jest bardzo ważna. Utrzymanie ładu i porządku na biurku komputerowym oraz w pokoju naszego dziecka nie jest łatwym zadaniem. Dzięki wykorzystaniu licznych szuflad i szafek w biurku, łatwiej będzie można utrzymać porządek. Dodatkowo  ważna jest także prawidłowa pielęgnacja mebli. Aby meble wyglądały pięknie przez długi czas, warto stosować środki i preparaty, które przeznaczone są do odpowiedniej impregnacji mebli. Dzięki użyciu profesjonalnych środków, łatwiej będzie można usunąć zabrudzenia i uszkodzenia, które się pojawiły podczas użytkowania.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.