Nagłówek 1

Nowoczesne biurko

Nowoczesne biurko

05Marzec

2019

Odpowiedni projekt i zagospodarowanie przestrzeni biurowej jest niezwykle ważne. Aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, a zarazem ich efektywność była wysoka, musimy stworzyć wyjątkowe warunki do pracy. Aranżując pomieszczenie, warto zdecydować się na zakup mebli biurowych, które są solidne, profesjonalne oraz do ich wykonania zostały użyte materiały najwyższej jakości. Obecnie na rynku mamy dostępnych sporo ciekawych rozwiązań systemowych, które zapewniają nam wysoki komfort pracy. Elektryczne stelaże do biurek z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie wśród kupujących. To innowacyjne rozwiązanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, ponieważ mamy możliwość regulacji wysokości biurka w dowolnym czasie i na dowolną wysokość. Stelaże biurka, które są regulowane elektrycznie, osiągają od 595 mm do 1250 mm wysokości. Idealnie łączą się z blatem, którego głębokość wynosi do 800 mm. Decydując się na biurko z elektrycznym stelażem, zwróćmy także uwagę na obciążenie biurka, które może osiągnąć nawet 160 kg. Dzięki elektrycznej regulacji, mamy możliwość szybkiego i cichego ustawienia pasującej nam wysokości blatu roboczego. Stelaże elektryczne dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Idealnie pasują do każdej aranżacji biurowej. Przy wyborze mebli do biura, kierujmy się przede wszystkim funkcjonalnością oraz wykorzystaniem nowinek technologicznych. Ważny jest także wybór odpowiedniej firmy, która w swojej ofercie posiada światowej klasy mechanizmy do regulacji biurka.  Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, zwiększy nie tylko komfort pracy naszych pracowników, ale również stworzymy oryginalne warunki pracy.

Organizacja przestrzeni

Doskonale wiemy o tym, jak ważna jest właściwa organizacja przestrzeni biurowej. Przy wykorzystaniu odpowiednich mebli, zdecydowanie łatwiej jest utrzymać ład i porządek. Pamiętajmy również o montażu dodatkowych plastikowych szuflad z rozmaitymi przegródkami, dzięki którym możemy segregować dokumenty czy akcesoria biurowe.  

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.