Nagłówek 1

Niezbędne wyposażenie biura

Niezbędne wyposażenie biura

26Lipiec

2017

Założyłeś firmę i planujesz rozwijać swoje biuro stacjonarne. Dysponujesz już wykończoną przestrzenią biurową, a teraz czas na niezbędne wyposażenie pomieszczeń, które będą spełniały nie tylko funkcje praktyczne, lecz i reprezentacyjne.

Meble do biura

W pierwszej kolejności, zanim jeszcze udasz się na zakupy, powinieneś dokładnie oszacować budżet, którym dysponujesz. Należy szczegółowo rozpisać, jakie elementy wyposażenia biurowego są ci niezbędne oraz ile środków możesz przeznaczyć na poszczególne meble. Następnie warto przeanalizować oferty różnych producentów oferujących meble biurowe. W ten sposób przekonasz się, gdzie możesz liczyć na najlepszą jakość w rozsądnej cenie.

Dobór poszczególnych elementów wyposażenia biurowego w dużej mierze zależy od specyfiki prowadzonej firmy. Nieco inne potrzeby ma biuro rachunkowe, inne zaś firma prowadząca sklep internetowy. Warto przy tym mieć na uwadze również kwestie wizerunkowe firmy. Jeśli siedzibę biura będą odwiedzać klienci lub kontrahenci, powinniśmy skupić się również na walorach estetycznych. Ciekawym rozwiązaniem jest dobór mebli np. pod kątem kolorów znajdujących się w logo firmy. Jeśli firma działa w dziedzinie finansów lub prawa, należy postawić na eleganckie, stylowe meble. Jeżeli natomiast prowadzimy agencję marketingową, można nieco bardziej kreatywnie podejść do kwestii doboru mebli. Na szczęście producenci obecnie oferują nam różnorodne modele mebli, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego biura.

Funkcjonalność i estetyka

Meble w biurze muszą być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Pamiętajmy, że każdego dnia będą z nich korzystać pracownicy firmy, a ich efektywność zależy m.in. od komfortu pracy. Każde stanowisko pracy powinno więc zapewniać maksimum komfortu. Starajmy się więc dostosować poszczególne meble do konkretnych potrzeb pracowników. Najczęściej kluczową rolę w przestrzeni biurowej odgrywają biurka. Coraz większą popularnością cieszą się biurka z regulowaną wysokością, które pozwalają pracownikowi indywidualnie dostosować mebel do swoich potrzeb.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.