Nagłówek 1

Najważniejsze zalety metalowych stelaży meblowych

Najważniejsze zalety metalowych stelaży meblowych

20Grudzień

2018

Meble na stelażach to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się nie tylko w biurach i gabinetach, ale również restauracjach, hotelach czy innych obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Stelaże metalowe występują przy stołach, ławach i biurach. Cechują się przede wszystkim wytrzymałością, odpornością na szereg różnorodnych czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych, a także wygodą użytkowania.

Stelaże do mebli dostosowane do potrzeb

Stelaże do mebli mogą być idealnie dopasowane do specyfiki miejsca, w którym będą zastosowane, czyli np. gabinetu, sali konferencyjnej czy pomieszczenia biurowego typu open space. To jedna z głównych zalet tego rozwiązania. Tak naprawdę mamy bardzo duży zakres różnorodnych możliwości projektowych, dzięki czemu każdy zamawiający może zdecydować się na produkt, który będzie zgodny z jego indywidualnymi potrzebami. Przykładowo, w ofercie firmy Miladesign znajdują się m.in. profile o różnych kształtach, w tym kwadratowe czy trójkątne, malowane na dowolne kolory.

Szczególną uwagę warto zwrócić na funkcjonalne rozwiązania, takie jak np. stelaże regulowane. Świetnie sprawdzają się one w pomieszczeniach użytkowanych przez wiele osób, gdyż pozwalają na indywidualne dostosowanie wysokości mebla do preferencji użytkowników. Innym przykładem są nowoczesne systemy typu workbench do ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni biurowej.

Każdy stelaż może być uzupełniony o praktyczne dodatki, np. szuflady, miejsca na komputer czy porty multimedialne. Dzięki temu można zaoszczędzić nieco miejsca i optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Stelaże do mebli — funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe

Jedną z najważniejszych cech stelaży do mebli jest ich wysoka wytrzymałość. Metalowe stelaże powstają z najlepszej jakości materiałów, m.in. profili i blach stalowych, które poddawane są odpowiednim metodom obróbki. Z metalowych profili powstają konstrukcje ramowe. Dzięki temu meble na stelażu są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, stabilne i mocne.

Nie bez znaczenia są jednak kwestie estetyki. W pomieszczeniach biurowych, restauracjach czy salach konferencyjnych meble muszą się dobrze prezentować. Stelaże dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej i można je z łatwością dopasować do wystroju danego wnętrza.

Powrót

Aktualności, wystawy

17Wrzesień

2018

Bife Sim 2018

Od 12 do 16 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w międzynarodowej wystawie BIFE SIM 2018 w Bukareszcie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony lokalnych odbiorców i dystrybutorów.

28Maj

2018

ICFF 2018

Od 20 do 23 maja po raz pierwszy wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie ICFF 2018 w Nowym Jorku. Nasze produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.