Nagłówek 1

Gdzie sprawdzą się stelaże metalowe?

Gdzie sprawdzą się stelaże metalowe?

09Lipiec

2019

Meble biurowe mogą być wykonane z różnych materiałów i kompletowane w zestawy przeznaczone do aranżacji pomieszczeń w rozmaity sposób. Wciąż wielu zwolenników ma wykorzystywanie masywnych i ciężkich mebli z płyt drewnopodobnych, jednak przy urządzaniu nowoczesnych biur bardzo rzadko korzysta się obecnie z takiej możliwości. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na systemy oparte o stelaże meblowe. Sprawdźmy, czym charakteryzują się tego rodzaju meble i dlaczego cieszą się rosnącą popularnością.

Czym wyróżniają się meble wykorzystujące stelaże metalowe?

Meble projektowane w systemach, które używają stelaży metalowych, zapewniają bardzo dużą swobodę zestawiania poszczególnych elementów, zapewniając jednocześnie dużą funkcjonalność i wysoką estetykę. Stelaże metalowe do mebli biurowych są oferowane jako elementy całego systemu. Przy ich użyciu można tworzyć zarówno pojedyncze biurka, jak i projektować całe strefy lub pomieszczenia typu open space. Dzięki różnym rozmiarom poszczególnych elementów łatwo dopasowywać kształt i rozmiary mebli do warunków panujących w danym pomieszczeniu oraz do potrzeb użytkowników.

Stelaże metalowe gwarantują bardzo dużą funkcjonalność i wysoką trwałość. Meble wykonane z tego typu elementów mogą być eksploatowane przez długi czas, bez obaw o uszkodzenie czy zużycie. Duży wybór różnych możliwości dopasowania mebli do wymagań konkretnych stanowisk pracy w postaci dostępnych szuflad, kontenerów, osłon lub prowadnic kabli sprawia, że nie ma żadnego kłopotu z kreowaniem bardzo zindywidualizowanych rozwiązań. Ważne są także kwestie związane z ergonomią. Różnorodność rozwiązań dostępnych w przypadku stelaży do mebli biurowych pozwala na kształtowanie środowiska pracy, które w pełni odpowiada zasadom ergonomii. Dzięki temu firma zyskuje dodatkowy bodziec zwiększający efektywność podejmowanych działań.

W przypadku aranżowania przestrzeni biurowej niezwykle istotna jest estetyka stosowanych rozwiązań. Metalowe stelaże do mebli biurowych są zaprojektowane nie tylko w sposób gwarantujący znakomite parametry użytkowe, ale również z dbałością o przestrzeganie zasad dobrego designu. Świetne wyczucie znaczenia detali, kształtu i harmonii poszczególnych części daje szansę na uzyskanie przestrzeni na najwyższym poziomie. Estetyka, którą oferują poszczególne projekty stelaży, sprawdzi się we wszystkich biurach, nawet najbardziej eleganckich.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.