Nagłówek 1

Metalowe i plastikowe - porównanie szuflad ze względu na materiał wykonania

Metalowe i plastikowe - porównanie szuflad ze względu na materiał wykonania

25Maj

2020

Umeblowanie biura powinno nie tylko cechować się solidnością i trwałością, lecz także zapewniać użytkownikom maksymalny komfort oraz umożliwiać ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Szuflady do mebli biurowych - metalowe czy plastikowe?

Znaczną rolę w funkcjonalności wyposażenia biura odgrywają akcesoria dodatkowe - takie jak szuflady. Dzięki wysokiej kompatybilności produkowanych przez nas komponentów możliwe jest tworzenie dalece spersonalizowanych zestawów, które zmaksymalizują efektywność pracy użytkowników.

W ofercie Miladesign znajdują się dwa podstawowe rodzaje szuflad. Są to:

- Szuflady metalowe

Znaczną zaletą szuflad metalowych jest ich wytrzymałość i odporność na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie musimy też martwić się, że materiał ten zniszczeje w miarę użytkowania - jego struktura uniemożliwia kurzowi i zabrudzeniom trwałe pozostanie na jego powierzchni.

Zajmujemy się sprzedażą m.in. szuflad metalowych z serii NCA50 - mierzą one 505 mm długości i zbudowane są z wykorzystaniem kulkowych prowadnic umożliwiających płynne wysuwanie i wsuwanie. Konstrukcja szuflad jest również uzupełniona o mimośrodowy system złączy umożliwiający regulację pozycji lica.

- Szuflady plastikowe

Szuflady plastikowe cechują się lekkością i łatwością obsługi. Ponadto ze względu na zastosowany materiał są tanie, a ze względu na konstrukcję - solidne i wytrzymałe.

Produkujemy szuflady z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - oferujemy warianty o długościach 354 oraz 510 mm. Te pierwsze to komponenty wysuwne służące do zwiększenia ergonomiczności użytkowania biurka. Cechują się szerokimi możliwościami zastosowania: doskonale nadadzą się zarówno do przechowywania przyborów biurowych i materiałów papierniczych, jak i akcesoriów elektronicznych czy przedmiotów osobistych. Dzięki zastosowaniu prowadnic kulkowych obsługa szuflad jest płynna i wolna od usterek.

Plastikowe szuflady o długości 510 mm produkowane są z myślą o kontenerach biurowych. Umożliwiają one łatwe porządkowanie i przechowywanie dokumentów czy akcesoriów biurowych. Możliwe jest dokupienie do nich funkcjonalnych wkładów szufladowych takich jak wkładki na teczki A4 czy nakładane piórniki. Zaletą tych ostatnich jest to, że mogą być stosowane zarówno w szufladach plastikowych, jak i metalowych.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.