Nagłówek 1

Meble modułowe w nowoczesnych przestrzeniach biurowych

Meble modułowe w nowoczesnych przestrzeniach biurowych

04Styczeń

2018

Meble modułowe to idealna propozycja dla osób, które chcą samodzielnie stworzyć wnętrze funkcjonalne, maksymalnie dopasowane do własnych potrzeb, a jednocześnie ciekawie zaaranżowane. Meble tego rodzaju składają się z gotowych komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Wybór poszczególnych elementów to indywidualna kwestia. Aranżując wnętrze, można zakupić wszystkie komponenty lub dobrać jedynie niektóre z nich.

Meble modułowe — swoboda aranżacyjna i uniwersalność

Meble modułowe pozwalają na zagospodarowanie przestrzeni w sposób estetyczny, a jednocześnie funkcjonalny. To gotowe rozwiązanie, które jednak umożliwia dowolne zagospodarowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Co ważne, bez względu na wielkość pomieszczenia można stworzyć wystrój, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania pod względem użyteczności. Jest to szczególnie atrakcyjna sposobność na zaaranżowanie wnętrz o nietypowym i trudnym do zaaranżowania układzie.

Nie można też zapominać o tym, iż jest to bardzo nowoczesne i oryginalne rozwiązanie pod względem estetycznym. Meble modułowe pozwalają na stworzenie nietypowych zestawów. Producenci oferują wiele różnych modeli, które można dobierać zgodnie z własnymi preferencjami. To gwarancja stworzenia naprawdę wyjątkowego, a jednocześnie użytecznego wyposażenia.

Co więcej, meble modułowe zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu użytkownikom. Każdy komponent stanowi odrębną całość, a jednocześnie może stać się elementem większego kompletu. W meblach modułowych można przechowywać bardzo wiele przedmiotów w komponentach zamkniętych lub też stosownie je wyeksponować przy pomocy konstrukcji otwartych. Kształt mebli modułowych najczęściej opiera się na prostych, geometrycznych bryłach, co pozwala na dostosowanie całej konstrukcji do aktualnych potrzeb.

Meble modułowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach biurowych, ale doskonale nadają się również do aranżacji prywatnego gabinetu domowego, sypialni, jadalni, salonu itd.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.