Nagłówek 1

Meble modułowe do biura

Meble modułowe do biura

18Maj

2017

Wykończenie i urządzenie biura może się okazać bardzo problematycznym zadaniem, szczególnie gdy dysponujemy małą powierzchnią. Jednocześnie w przestrzeniach tego rodzaju zwykle istnieje konieczność ustawienia bardzo wielu mebli, m. in. biurek, krzeseł, półek, szafek itd., a także niezbędnych sprzętów, takich jak komputery, skanery, drukarki, itp.

Warto zwrócić uwagę na meble modułowe, które są optymalnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń biurowych.

Zalety mebli modułowych w biurze

Podstawową zaletą mebli modułowych jest możliwość dowolnej aranżacji biura. Elementy modułowe można rozdzielać i ustawiać zgodnie ze specyfiką danej przestrzeni. Dodatkowo ich położenie można zmienić w dowolnej chwili i bez problemu dokupić brakujące elementy, gdy okaże się, że niezbędna jest jeszcze jedna część umeblowania.

Meble modułowe stają się coraz popularniejsze w szczególności w nowych biurach. Bardzo estetycznie się prezentują, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne i wygodne. Można stworzyć z nich oryginalne kompozycje oraz samodzielnie zdecydować, jak je ustawić.

W przypadku modułowego umeblowania niezbędny jest zakup jednego, obowiązkowego modułu, który stanowi bazę dla pozostałych segmentów. Inne elementy można już dowolnie kompletować, łączyć ze sobą, zmieniać. Z pozoru te same meble, w różnych biurach będą wyglądać inaczej, podkreślając tym samym indywidualny charakter firmy.

Możliwości ustawiania i komponowania poszczególnych elementów modułu jest bardzo wiele. W ten sposób można np. optycznie powiększyć przestrzeń biurową. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania poszczególnych segmentów zgodnie z potrzebami pracowników, np. wybierając szafkę z dużą ilością szuflad dla osób, które na co dzień mają do czynienia z dużą ilością różnych ważnych dokumentów.

Oferta mebli modułowych jest bardzo szeroka i urozmaicona. Rozwiązanie tego rodzaju to gwarancja wygody użytkowania, swobody aranżacyjnej oraz oszczędności przestrzeni. 

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.