Nagłówek 1

Ład i porządek

Ład i porządek

22Luty

2019

Każdy z nas wie, jak ważna jest odpowiednia organizacja przestrzeni. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapanować nad licznymi dodatkami i akcesoriami, które towarzyszą nam każdego dnia w różnych częściach naszego domu lub biura. Najbardziej popularnymi w ostatnim czasie jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w naszych szufladach. Obecnie na rynku są dostępne szuflady plastikowe oraz stalowe. Szuflady plastikowe są idealnym rozwiązaniem i połączeniem wraz ze stelażami do biurek. Dodatkowo są bardzo funkcjonalne i praktyczne, a montaż i użytkowanie jest niezwykle łatwe. Szuflady stalowe są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, które będą nam służyć na lata. Do szuflad zostały przygotowane innowacyjne akcesoria. Dzięki wykorzystaniu przegródek, wkładek np. na teczki, długopisy i ołówki, łatwiej utrzymamy porządek. Ciekawym i dość interesującym dodatkiem do szuflad, który z pewnością będzie wykorzystany w biurze, jest użycie zamka centralnego oraz odpowiednich blokad. Ograniczenie dostępu do znajdujących się w środku materiałów i dokumentów, zdecydowanie będzie dla nas ważnym elementem wyposażenia. Decydując się na zastosowanie szuflad plastikowych lub stalowych w naszych pomieszczeniach, warto jest wybrać firmę, która  posiada ogromne doświadczenie w produkcji tych udogodnień. Tylko profesjonalne firmy będą posiadały w swojej ofercie produkty, które zostały wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Wykonanie i pielęgnacja

Wybór odpowiednich akcesoriów powinien być przemyślany. Tylko produkty, wykonane z najlepszej jakości materiałów, spełniają w pełni oczekiwania klientów. Szuflady powinny wysuwać się oraz zamykać w sposób płynny. Dodatkowo wedle naszych potrzeb, możemy wybrać szuflady z rozmaitymi przegródkami. Dzięki nim zachowamy ład i porządek. Dodatkowo pamiętajmy o prawidłowej pielęgnacji szuflad. Wybierajmy odpowiednie preparaty, które pomogą nam utrzymać czystość w szufladach.    

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.