Nagłówek 1

Kiedy i gdzie sprawdzi się biurko narożne?

Kiedy i gdzie sprawdzi się biurko narożne?

19Kwiecień

2018

Komfortowe biuro można stworzyć właściwie w każdym pomieszczeniu, nawet niewielkim. Odpowiednio dobrane biurko wpływa nie tylko na wygodę pracy, ale również stanowi istotny element aranżacyjny. Dobierając ten mebel, należy więc wziąć pod uwagę zarówno preferencje użytkownika, jak i specyfikę wnętrza.

W przypadku niewielkich pomieszczeń, w których należy optymalnie wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni, idealnym rozwiązaniem może być biurko narożne.

Wygodne biurko narożne w Twoim biurze

Biurka narożne to doskonałe rozwiązanie zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i gabinetach domowych czy pokojach dziecięcych. Powierzchnia blatu z powodzeniem służy do ustawienia komputera, czytania i pisania, czy wykonywania innych czynności związanych z pracą, nauką czy zabawą.

Biurko narożne pozwala świetnie wykorzystać kąt w pomieszczeniu, zapewniając przy tym odpowiednią powierzchnię blatu roboczego. Na blacie można umieścić komputer (stacjonarny lub laptop), a często również inne niezbędne sprzęty, takie jak skaner czy drukarka. Dostępne są zarówno biurka narożne z szufladami, jak i bez szuflad, w zależności od potrzeb i upodobań użytkowników.

Modeli biurek narożnych jest wiele, dzięki czemu można optymalnie zagospodarować przestrzeń. Przykładowo, większe gabarytowo biurka narożne w kształcie litery L pozwalają wydzielić kilka stref na blacie roboczym. Takie stanowisko pracy gwarantuje pracownikowi odpowiedni komfort, a jednocześnie pozwala na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu.

Co ważne, przy pomocy biurek narożnych można z powodzeniem tworzyć różne konfiguracje powierzchni roboczej i organizować stanowiska pracy o pożądanym położeniu, np. w biurach typu open space. W praktyce biurko narożne wcale nie musi być ustawione w rogu pomieszczenia. Dzięki meblom tego rodzaju udaje się świetnie połączyć stanowiska, jeśli istnieje taka konieczność.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.