Nagłówek 1

Idealne miejsce do pracy

Idealne miejsce do pracy

19Kwiecień

2019

Biurko jest miejscem, przy którym spędzamy bardzo dużo czasu, nie tylko w pracy, ale także w domu. Coraz bardziej popularnym stała się organizacja domowego miejsca pracy. Długie godziny, spędzone w jednej pozycji mogą się odbić na naszym zdrowiu oraz komforcie pracy. Wybierając odpowiednie biurko komputerowe, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Wysokość i głębokość – odpowiednia wysokość biurka jest niezwykle ważna. Dlatego warto zdecydować się na biurko, które nie tylko jest idealnie dopasowane do naszego wzrostu, ale także posiada regulację wysokości. Dodatkowo cechą perfekcyjnego biurka jest ergonomia. To dzięki niej mamy wystarczająco dużo miejsca na biurku. Nie zapominajmy także o odpowiedniej głębokości. Im szerszy blat, tym będzie nam wygodniej pracować.

  • Biurko do pracy – organizując sobie przestrzeń do pracy, warto wybrać biurko, które dodatkowo będzie wyposażone w szuflady i szafki. Dzięki nim, z łatwością utrzymamy ład i porządek na naszym miejscu pracy.

  • Biurko do nauki – odpowiednie biurko do nauki jest niezwykle ważne. Musi być nie tylko ergonomiczne, ale również bardzo praktyczne i funkcjonalne. Ilość książek, komputer oraz dodatkowych materiałów naukowych, musi mieć swoje miejsce. Wartym uwagi jest zakup biurka narożnego.

  • Biurko do grania – granie na komputerze jest nadal bardzo popularne. Spędzając wiele godzin przed komputerem, gracz musi mieć wyregulowane biurko na odpowiednią wysokość, a na blacie powinno być miejsce na ustawienie dwóch monitorów. Idealnym dodatkiem będzie wysuwana szuflada na klawiaturę.

Nowoczesne mechanizmy

Pamiętajmy, że wybór właściwego biurka, zwiększa komfort oraz efektywność pracy. Funkcjonalne meble, wykonane z solidnych materiałów, idealnie się sprawdzą w każdym pomieszczeniu. Przy zakupie odpowiedniego biurka, zwróćmy szczególną uwagę na zastosowanie nowoczesnych mechanizmów, dzięki którym w szybki i łatwy sposób dopasujemy wysokość biurka do wykonywanej pracy. Aby nasze biurko przez długi czas cieszyło się pięknym wyglądem, stosujmy profesjonalne preparaty przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077