Nagłówek 1

Gdzie mają zastosowanie meble metalowe?

Gdzie mają zastosowanie meble metalowe?

23Wrzesień

2019

Wymagania, jakie są stawiane meblom biurowym są zwykle dość wysokie. Powinny oferować atrakcyjny wygląd, zgodny z najnowszymi trendami designerskimi, a jednocześnie zapewniać możliwość elastycznego łączenia w różne zestawy i kombinacje. Istotna jest też bardzo wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia, która zagwarantuje odpowiedni poziom estetyki przez cały okres eksploatacji. Liczy się też łatwość czyszczenia i konserwacji oraz swoboda w stosowaniu różnych elementów uzupełniających. Do wypełnienia tak różnorodnych i złożonych kryteriów potrzebny jest nie tylko odpowiedni projekt, ale też materiał, który będzie w stanie podołać tak dużym wyzwaniom. Rozwiązaniem, które jest najczęściej wybierane, są meble metalowe. Stelaże meblowe wykonane z metalu zapewniają możliwość zaoferowania wyjątkowych form i kształtów przy bardzo wysokiej wytrzymałości i ogromnym potencjale uzyskiwania interesujących i atrakcyjnych wizualnie zestawień.

Metalowe stelaże meblowe do urządzania biur

Meble metalowe są powszechnie stosowane przy projektowaniu wnętrz biur i pomieszczeń przeznaczonych do obsługi klientów. Stelaże metalowe dzięki cechom różnych gatunków stali pozwalają na uzyskanie bardziej smukłych i ciekawych kształtów przy znakomitej wytrzymałości. Metal pozwala na stosowanie różnych metod formowania bez wpływu na własności użytkowe materiału. Stelaż zrobiony z metalu może przybierać więc najbardziej fantazyjne kształty, zapewniając cały czas świetną stabilność.

Liczy się także duża dostępność możliwych rodzajów wykończeń. Różne elementy stelaży metalowych mogą być malowane na rozmaite kolory. Każdą powierzchnię metalową można też wykończyć w inny sposób, np. dzięki chromowaniu, czy też szczotkowaniu uzyskując połysk i możliwość wprowadzenia do pomieszczenia dodatkowych, ożywiających akcentów.

Elementy metalowe w meblach biurowych to jednak nie tylko same stelaże, ale również dostępny dla nich osprzęt. Kontenery przeznaczone do wzbogacenia mebli biurowych w możliwość przechowywania różnych przedmiotów, które powinny być „pod ręką”, również mogą być wykonane z metalu. Sprawia to, że są o wiele bardziej wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i niezwykle estetyczne. Metalowa konstrukcja dobrze znosi intensywne użytkowanie, zapewniając jednocześnie bardzo nowoczesny i pasujący do stylu, w jakim są wykonane stelaże wygląd.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.