Nagłówek 1

Dlaczego warto kupować meble biurowe bezpośrednio od producenta?

Dlaczego warto kupować meble biurowe bezpośrednio od producenta?

03Grudzień

2019

Meble biurowe to nie tylko podstawowe wyposażenie stanowisk pracy, które pozwala pracownikom na wykonywanie swoich zadań, ale również element kreowania wizerunku firmy i kształtowania przestrzeni, w której ona funkcjonuje. Istnieje wiele możliwych sposobów na zakup mebli biurowych. Można skorzystać z pośrednictwa firmy zajmującej się aranżacją wnętrz lub wybrać ofertę jednego z przedsiębiorstw prowadzących hurtową sprzedaż mebli biurowych. Lepszym pomysłem będzie jednak zdecydowanie się na kupno mebli bezpośrednio od producenta. Zobaczmy, jakie korzyści się z tym wiążą.

Szeroki wybór i fachowe wsparcie producenta mebli biurowych

Kupno mebli biurowych bezpośrednio od producenta zapewnia możliwość skorzystania z  pełnej oferty mebli i akcesoriów. Firmy pośredniczące w sprzedaży często nie dysponują „od ręki” wszystkimi wytwarzanym modelami. Zdarza się, że np. firmy projektujące przestrzenie biurowe mają własne preferencje co do rodzaju stosowanych mebli i wizję tego, co może być klientowi przydatne, a co nie. Zamawiając u producenta, mamy zatem największy wybór wszystkich rozwiązań pod każdym względem.

Z zakupem u wytwórcy łączy się też największa dostępność wszystkich wybranych przez nas modeli i elementów. Zwykle o wiele szybszy będzie także czas, w jakim dostawa może być zrealizowana. Wielu producentów organizuje też specjalne promocje i zachęty dla swoich klientów. Ważnym argumentem przemawiającym za zamówieniem mebli u wytwórcy może być również niższa cena lub korzystniejsze warunki płatności.

Każdy producent najlepiej zna wytwarzane przez siebie produkty. Ta zasada działa również w przypadku mebli biurowych. Decydując się na możliwość bezpośredniego zakupu, zyskujemy dostęp do najpewniejszego źródła informacji o produktach. Możemy liczyć na pomoc i wsparcie przy wyborze konkretnych modeli i rozwiązań. Dzięki temu zaprojektowane przez nas zestawy będą lepiej dopasowane do potrzeb naszej firmy, a często wytwórca może nam podpowiedzieć jakie rozwiązania sprawdzą się w użytkowaniu najlepiej.

Warto pamiętać, że producent ma zwykle o wiele większą wiedzę o tym, jak są wykorzystywane jego produkty, ponieważ współpracuje z różnymi przedsiębiorstwami. Za sprawą decyzji o zakupie u producenta zyskamy więc najpełniejszą informację o produktach i ich użytkowaniu, a także najbardziej rzetelne porady.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.