Nagłówek 1

Cechy dobrych mebli biurowych

Cechy dobrych mebli biurowych

04Listopad

2019

Meble to jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego biura. To one umożliwiają wygodną i efektywną pracę, a także współtworzą aranżację wnętrza. W tym artykule podpowiadamy, jakie powinny być idealne meble w twoim biurze.

Czym muszą wyróżniać się dobre meble biurowe? Poznaj 5 najważniejszych cech

  1. Wysoka jakość. Wysoka jakość mebli biurowych wynika nie tylko ze specyfiki materiałów, jakie zostały użyte do ich produkcji, ale również precyzji wykonania. Jeśli więc zależy ci na tym, aby twoje meble biurowe były trwałe, solidne i służyły ci przez długi czas bez żadnych problemów, wybieraj tylko meble i akcesoria (np. stelaże do mebli biurowych) od sprawdzonych producentów.
  2. Ergonomia. Dotyczy to przede wszystkim foteli i biurek dla pracowników, które muszą wyróżniać się odpowiednią konstrukcją oraz wymiarami. Meble biurowe muszą zapewniać pracownikom wygodę oraz umożliwiać zachowanie prawidłowej postawy ciała - nawet podczas wielogodzinnej pracy. W innym przypadku bardzo szybko pojawią się problemy z kręgosłupem oraz złe samopoczucie. Bardzo dobrym rozwiązaniem są biurka oraz fotele z możliwością indywidualnej regulacji wysokości.
  3. Wytrzymałość. To bardzo ważna cecha mebli biurowych. Lepiej zainwestować w nieco droższy produkt dobrej jakości i cieszyć się nim przez długi czas niż co kilka sezonów zmieniać wyposażenie biura. Pamiętajmy, że meble służą pracownikom każdego dnia podczas wypełnienia przez nich obowiązków, dlatego muszą wyróżniać się wyjątkową wytrzymałością i stabilnością.
  4. Funkcjonalność. Nowoczesne meble biurowe projektowane są w taki sposób, aby zapewniały maksymalną funkcjonalność i idealnie dostosowywały się do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. Wszystkie elementy wyposażenia muszą zapewniać pełną swobodę poruszania się w przestrzeni biurowej. Ich wielkość, kształty oraz rozkład mają bardzo istotne znaczenie. Dlatego warto zwracać uwagę na rozwiązania, które zapewniają jak najwyższy poziom użyteczności.
  5. Estetyka. Meble w nowoczesnym biurze muszą być również estetyczne. Przestrzeń biurowa bardzo często pełni funkcje reprezentacyjne, szczególnie jeśli odwiedzają nas klienci lub partnerzy biznesowi. Dlatego oprócz cech praktycznych warto zwrócić uwagę również na wizualny aspekt mebli.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077