Nagłówek 1

Biurko z blatem podnoszonym czy przesuwnym?

Biurko z blatem podnoszonym czy przesuwnym?

06Maj

2019

Organizacja przestrzeni pracy jest niezwykle ważna. Zaprojektowanie przestrzeni biurowej powinna być rozważne i dokładnie przemyślane. Obecnie na rynku dostępne są bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązania, którymi możemy się zainspirować urządzając nasze miejsce pracy. Nierozłącznym elementem jest wybór odpowiedniego biurka. Praca przy biurku wiąże się z wielogodzinnym siedzeniem w jednej pozycji. Jak dobrze wiemy, warto zadbać o swój kręgosłup, dlatego staramy się bardzo często zmieniać w ciągu dnia swoją siedzącą pozycję. Ostatnio bardzo popularnym meblem biurowym stały się biurka, które w swoim wyposażeniu posiadają możliwość odpowiedniej regulacji wysokości, a zamontowany blat, może być podnoszony lub przesuwny. Biurko z blatem podnoszonym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które są związane z architekturą, sztuką czy malarstwem. Długie godziny w pozycji pochylonej nad projektem są bardzo męczące, a także powodują duży dyskomfort pracy. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się biurka, które mają możliwość dopasowania wysokości blatu do wygody i komfortu pracownika. Komfortowe warunki pracy zwiększają wydajność i efektywność, a prawidłowa pozycja ciała nie potęguje zmęczenia oraz bólu wśród naszych pracowników. Kolejnym hitem wśród mebli biurowych stały się biurka z możliwością przesuwania blatu. Jest to bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu organizacja przestrzeni na biurku będzie znacznie łatwiejsza. Mechanizmy przesuwania blatu, pomogą nam zarządzać okablowaniem od laptopa, dodatkowego monitora czy lampki. Dzięki funkcjonalności i wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, biurka z blatem przesuwnym i podnoszonym, bardzo często są wykorzystywane w salach konferencyjnych oraz w powierzchniach open space.

Nowoczesny look 

Decydując się wybór nowoczesnych biurek, zwróćmy szczególną uwagę na zastosowane w nich mechanizmy, które muszą być solidne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możliwość przesuwania blatu czy regulacji wysokości, powinna przebiegać cicho, sprawnie i szybko. Designerskie biurka są bardzo dobrym wyborem, a ich oryginalna forma, ergonomia i staranność ich wykonania, sprawi, że będą nam służyć przez lata. 

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077