Nagłówek 1

Biurko dla dziecka na lata – biurka z regulowaną wysokością blatu

Biurko dla dziecka na lata – biurka z regulowaną wysokością blatu

04Lipiec

2018

Zakup mebli dla dzieci to spore wyzwanie. Trzeba pogodzić pomysły i oczekiwania malucha z budżetem domowym przeznaczonym na wyposażenie jego pokoju. Najczęściej najbardziej problematyczne okazuje się zaaranżowanie kącika do nauki, który powinien składać się przede wszystkim z biurka i krzesła. Z jednej strony musimy wybrać takie biurko, które będzie dostosowane do wzrostu dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę z tego, że maluch bardzo szybko rośnie, więc zapewne nikt nie cieszy się na myśl o regularnej wymianie biurka na nowe. Rozwiązaniem tego problemu są biurka z regulowaną wysokością blatu.

Biurko z regulowaną wysokością blatu – rośnie wraz z dzieckiem

O biurkach z regulowaną wysokością blatu często mówi się, że rosną wraz z dzieckiem. Co to znaczy? Ten rodzaj mebli umożliwia zmianę wysokości blatu, a więc dziecko może je dostosowywać adekwatnie do swoich potrzeb na każdym etapie rozwoju. Oprócz samego biurka warto pomyśleć wówczas również o krześle, które także będzie zapewniać taką możliwość.

Z uwagi na fakt, że osoby kupujące ten rodzaj mebli zwykle z góry nastawiają się na ich długotrwałe użytkowanie, producenci wykonują je z wytrzymałych i solidnych materiałów. Dzięki temu biurka przetrwają nawet wieloletnią, intensywną eksploatację. Mocne stelaże są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas siedzenia lub stania przy blacie.

Inne korzyści z zastosowania biurek z regulowaną wysokością blatu

Wieloletnia wytrzymałość to nie jedyna zaleta biurek z regulowaną wysokością blatu. Możliwość regulacji kąta nachylenia powierzchni roboczej sprawia, że praca przy nich jest niezwykle wygodna dla dziecka, które zawsze zachowuje przy tym prawidłową postawę. Trzeba pamiętać o tym, że dziecko różnorodnie układa swoje ciało podczas wykonywania różnych czynności, np. pisania, czytania, rysowania czy pracy przed komputerem. Dzięki możliwości regulacji, blat każdorazowo będzie dostosowywany do sylwetki dziecka – a nie odwrotnie.

Powrót

Aktualności, wystawy

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.