Nagłówek 1

Biurka na stelażach elektrycznych — zalety

Biurka na stelażach elektrycznych — zalety

17Listopad

2017

Czy biurko, przy którym pracujesz, spełnia najważniejsze wymogi dotyczące ergonomii stanowiska pracy? Niestety okazuje się, że większość biurek, przy których wykonujemy codzienne obowiązki zawodowe, nie do końca jest zgodnych z zasadami BHP. Skutkuje to ogólnym fizyczny dyskomfortem, przekładającym się na obniżenie nastroju i efektywności pracy. Elektryczne stelaże do biurek mogą w znaczny sposób zminimalizować ten problem. To nowoczesne rozwiązanie w zakresie komfortowego wyposażenia profesjonalnych stanowisk pracy.

Wybierając biurko, pamiętaj o swoim zdrowiu i wygodzie

Wiele osób wykonujących pracę przy biurku skarży się na ból pleców, karku, przedramion, a nawet nóg i oczu. Nieustanny dyskomfort fizyczny może negatywnie wpływać na samopoczucie, satysfakcję z pracy, zatem nasza produktywność znacznie spada. Biurka na stelażach elektrycznych to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwalają na dowolną regulację wysokości biurka w zależności od oczekiwań i preferencji użytkownika. Przy takim biurku można na przemian stać i siedzieć. Częste zmiany pozycji mają bardzo dobry wpływ na kręgosłup, krążenie krwi, pracę mięśni i stawów. Taka niewielka zmiana może przynieść wiele korzyści zarówno dla naszej postawy, samopoczucia, jak i efektywności.

Elektryczne stelaże do biurek pracują bardzo płynnie i cicho. Ich obsługa jest bardzo prosta. Nie trzeba nawet odrywać się od pracy, by zmienić położenie ciała, a tym samym odciążyć kręgosłup.

Biurka na stelażach elektrycznych sprawdzą się zarówno w biurze, jak i prywatnych gabinetach. Mamy możliwość zakupienia osobno elektrycznego stelażu oraz blatu. Oba elementy występują w różnych wersjach, dlatego też każdy będzie mógł dobrać idealne biurko dla siebie.

Jest to stosunkowo nowe rozwiązanie, jednak poprzedzone latami badań i analiz. Wybierając biurko tego rodzaju mamy więc pewność, że jest to mebel zapewniający nam maksimum komfortu i sprzyjający naszemu zdrowiu. Przy zakupie elektrycznych stelaży do biurek warto skorzystać z ofert renomowanych producentów, którzy zapewnią nam produkty na najwyższym poziomie.

Powrót

Aktualności, wystawy

17Wrzesień

2018

Bife Sim 2018

Od 12 do 16 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w międzynarodowej wystawie BIFE SIM 2018 w Bukareszcie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony lokalnych odbiorców i dystrybutorów.

28Maj

2018

ICFF 2018

Od 20 do 23 maja po raz pierwszy wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie ICFF 2018 w Nowym Jorku. Nasze produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.