Nagłówek 1

Aktualności

W celu zapewniania kompleksowej oferty nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe akcesoria kompatybilne ze stelażami meblowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, które sprawią, że powierzchnie biurowe, gabinetowe, restauracyjne, hotelowe będą ergonomiczne i odpowiednio zagospodarowane. Zapraszamy do śledzenia aktualności.

Jakie wybrać biurka do biura open space

09Październik

2019
Jakie wybrać biurka do biura open space

Projektowanie przestrzeni open space to duże wyzwanie, ponieważ wymaga pogodzenia ze sobą różnych elementów. Wygodne miejsce do pracy musi zapewniać warunki do skupienia się na wykonywanym zadaniu, jednocześnie większość projektów jest realizowana we współpracy z innymi osobami.

Zobacz więcej

Stelaże do mebli biurowych - rodzaje

08Październik

2019
Stelaże do mebli biurowych - rodzaje

Nowoczesne meble biurowe muszą spełniać wiele wymogów dotyczących parametrów użytkowych oraz oferowanej estetyki. Liczy się nie tylko ergonomiczność i wygoda, jakie oferują, ale także atrakcyjny i dopasowany do wystroju biura wygląd. Bardzo istotna jest też łatwość, z jaką można je dopasować do każdej przestrzeni.

Zobacz więcej

Biurka do biura - przegląd rozwiązań

08Październik

2019
Biurka do biura - przegląd rozwiązań

Przestrzeń przeznaczona do pracy powinna być w możliwie największym stopniu dopasowana do potrzeb i rodzaju wykonywanych zadań. W przypadku biurek bardzo ważna jest ich ergonomia, funkcjonalność oraz szerokie możliwości konfiguracji poszczególnych stanowisk.

Zobacz więcej

Gdzie sprawdzą się stelaże metalowe?

04Wrzesień

2019
Gdzie sprawdzą się stelaże metalowe?

Meble biurowe mogą być wykonane z różnych materiałów i kompletowane w zestawy przeznaczone do aranżacji pomieszczeń w rozmaity sposób. Wciąż wielu zwolenników ma wykorzystywanie masywnych i ciężkich mebli z płyt drewnopodobnych, jednak przy urządzaniu nowoczesnych biur bardzo rzadko korzysta się obecnie z takiej możliwości. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na systemy oparte o stelaże meblowe. Sprawdźmy, czym charakteryzują się tego rodzaju meble i dlaczego cieszą się rosnącą popularnością.

Zobacz więcej

Jakie wybrać biurka do nowoczesnego biura?

02Wrzesień

2019
Jakie wybrać biurka do nowoczesnego biura?

Urządzanie przestrzeni biurowej zawsze jest wyzwaniem dla osoby zajmującej się aranżacją wnętrz. W wielu przypadkach trzeba pogodzić ze sobą wymagania związane z estetyką, rozplanowaniem pomieszczeń oraz zapewnieniem właściwej ergonomii i wygody pracy. Odpowiednie biurka do nowoczesnego biura muszą więc oferować dużą elastyczność, tak by można było je dopasować do różnych wymagań i oczekiwań. Sprawdźmy, jakie elementy warto brać pod uwagę.

Zobacz więcej

Systemy szuflad - rodzaje

23Sierpień

2019
Systemy szuflad - rodzaje

Meble biurowe powinny odznaczać się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, pasującym do wystroju biura, ale także zapewniać dobre warunki do pracy. W wielu przypadkach o tym, jak sprawdzają się konkretne meble, decydują rozmaite dodatki podnoszące funkcjonalność. Jednym z rozwiązań…

Zobacz więcej

Najważniejsze elementy wyposażenia biura

02Sierpień

2019
Najważniejsze elementy wyposażenia biura

Aranżacja wnętrza naszego biura jest niezwykle ważna. Musimy pamiętać, aby zapewnić naszym pracownikom najlepszy komfort pracy, który zdecydowanie korzystnie wpływa na efektywność pracy. Dzięki licznym inspiracjom, wnętrze naszego biura może być bardzo nowoczesne.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

23Wrzesień

2019

Index 2019

Od 17 do 19 września po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Workspace at INDEX 2019 w Dubaju. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń meblowych w regionie Bliskiego Wschodu.

31Maj

2019

Interzum 2019

Od 21 do 24 maja ponownie uczestniczyliśmy w wystawie Interzum 2019. Targi w Kolonii z pewnością są najważniejszą międzynarodową wystawą komponentów i akcesoriów w branży meblowej.