Nagłówek 1

Aktualności

W celu zapewniania kompleksowej oferty nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe akcesoria kompatybilne ze stelażami meblowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, które sprawią, że powierzchnie biurowe, gabinetowe, restauracyjne, hotelowe będą ergonomiczne i odpowiednio zagospodarowane. Zapraszamy do śledzenia aktualności.

Biurko dla dziecka na lata – biurka z regulowaną wysokością blatu

04Lipiec

2018
Biurko dla dziecka na lata – biurka z regulowaną wysokością blatu

Zakup mebli dla dzieci to spore wyzwanie. Trzeba pogodzić pomysły i oczekiwania malucha z budżetem domowym przeznaczonym na wyposażenie jego pokoju. Najczęściej najbardziej problematyczne okazuje się zaaranżowanie kącika do nauki, który powinien składać się przede wszystkim z biurka i krzesła. 

Zobacz więcej

Biurka z regulowaną wysokością – korzyści dla zdrowia

07Czerwiec

2018
Biurka z regulowaną wysokością – korzyści dla zdrowia

“Bierna aktywność”, czyli spędzanie ponad 8 godzin na siedzeniu, to przyczyna różnego rodzaju schorzeń narządów wewnętrznych. Długotrwałe siedzenie powoduje nieustanny, nadmierny ucisk narządów wewnętrznych, co z kolei skutkuje niekorzystnymi zmianami w całym organizmie. Do tego należy dodać wady postawy, które dotykają zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Zobacz więcej

Korzyści z zastosowania szuflad plastikowych

08Maj

2018
Korzyści z zastosowania szuflad plastikowych

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego biura są szuflady. Umożliwiają one skuteczne segregowanie dokumentów i utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Bardzo dużą popularnością w wielu przestrzeniach biurowych cieszą się szuflady plastikowe. Jakie są zalety szuflad z tworzyw sztucznych i czy warto je stosować w biurze?

Zobacz więcej

Kiedy i gdzie sprawdzi się biurko narożne?

19Kwiecień

2018
Kiedy i gdzie sprawdzi się biurko narożne?

Komfortowe biuro można stworzyć właściwie w każdym pomieszczeniu, nawet niewielkim. Odpowiednio dobrane biurko wpływa nie tylko na wygodę pracy, ale również stanowi istotny element aranżacyjny. Dobierając ten mebel, należy więc wziąć pod uwagę zarówno preferencje użytkownika, jak i specyfikę wnętrza.

W przypadku niewielkich pomieszczeń, w których należy optymalnie wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni, idealnym rozwiązaniem może być biurko narożne.

Zobacz więcej

Jak urządzić komfortowy gabinet?

01Kwiecień

2018
Jak urządzić komfortowy gabinet?

Wyposażenie i stworzenie odpowiedniego wystroju w gabinecie nie należy do najłatwiejszych zadań. Bez względu na to, czy urządzasz gabinet w siedzibie firmy, czy też we własnym domu, należy uwzględnić kilka istotnych kwestii, które wpłyną nie tylko na komfort pracy, ale i funkcje reprezentacyjne gabinetu.

Podpowiadamy, jakie elementy wyposażenia muszą znaleźć się w gabinecie oraz czym powinny się charakteryzować.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

28Maj

2018

ICFF 2018

Od 20 do 23 maja po raz pierwszy wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie ICFF 2018 w Nowym Jorku. Nasze produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.

13Luty

2018

Stockholm Furniture & Light Fair 2018

Od 6 do 10 lutego po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach Stockholm Furniture & Light Fair 2018 w Sztokholmie. Wystawa była bardzo udana, a prezentowane produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem.