Nagłówek 1

Akcesoria do mebli biurowych

Wybór odpowiednich akcesoriów do mebli biurowych ma kluczowe znaczenie w ergonomii, a co za tym idzie, również jakości pracy. Każdego dnia spędzamy długie godziny w biurze, więc warto zadbać o to, aby nasze najbliższe otoczenie było praktyczne, komfortowe w użytkowaniu i dobrze znosiło codzienną eksploatację. Nowoczesne meble biurowe mogą zostać wzbogacone o szereg dodatków poprawiających organizację pracy, a ponadto podnoszących estetykę. W celu uzyskania większej przestrzeni roboczej, oferowane przez nas stelaże do biurek mogą zostać wzbogacone między innymi o dodatkowe półki montowane na dedykowanej ściance bądź bezpośrednio na przegrodzie płyty. Personalizacja stanowisk jedno bądź wieloosobowych przy użyciu oferowanych przez nas dodatków przebiega szybko i bez użycia specjalistycznych narzędzi. Jeśli zależy Państwu na oddzieleniu poszczególnych stanowisk pracy w biurku wieloosobowym, polecamy zastosowanie uchwytów umożliwiających montaż przegrody szklanej lub z płyty. Bogata paleta kolorów RAL umożliwia dobór odpowiedniej barwy akcesoriów, aby pasowały do stelaży bądź ogólnej stylistyki biura.

Nowoczesne meble biurowe umożliwiają zachowanie porządku na stanowiskach pracowniczych. Jednym z największych problemów jest organizacja kabli, które ze względów bezpieczeństwa, ale również estetyki, powinny zostać ukryte w bezpiecznych kanałach. Na stanowiskach pracy zawierających dużą liczbę urządzeń biurowych bądź peryferii komputerowych warto zastosować odpowiednie kanały kablowe, które mogą zostać poprowadzone pod blatem. Nie będzie wówczas dochodzić do przypadkowego najeżdżania na przewody bądź wyrywanie wtyczek z kontaktów. Jeśli zaś, ze względu na charakter pełnionej funkcji, Państwa pracownicy muszą mieć „pod ręką” ważne dokumenty, przybory lub płyty CD/DVD, polecamy uzupełniające akcesoria do szuflad. Dzięki odpowiednim wkładkom wszystkie wyżej wspomniane przedmioty będą uporządkowane. Wszystkie szuflady mogą zostać wzbogacone o zamki centralne uniemożliwiające dostęp do dokumentów przez osoby nieupoważnione. Istnieje również możliwość dokupienia niestandardowych szuflad metalowych, w których przechowywane mogą być najróżniejsze materiały biurowe. Dbając o Państwa zadowolenie i komfort pracy, wszystkie oferowane przez nas dodatki są wytrzymałe, świetnie wykonane i doskonale pasują do wystroju wnętrz nowoczesnych biur. Akcesoria do mebli biurowych stanowią ważny element naszej oferty – zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami!

Aktualności, wystawy

17Wrzesień

2018

Bife Sim 2018

Od 12 do 16 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w międzynarodowej wystawie BIFE SIM 2018 w Bukareszcie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony lokalnych odbiorców i dystrybutorów.

28Maj

2018

ICFF 2018

Od 20 do 23 maja po raz pierwszy wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie ICFF 2018 w Nowym Jorku. Nasze produkty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.