Aktualności, wystawy

26Październik

2022

Warsaw Home & Contract 2022

Od 19 do 22 października po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Warsaw Home & Contract 2022 w Nadarzynie. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony architektów, projektantów oraz producentów mebli. 

Zobacz więcej

14Październik

2019

Warsaw Home 2019

Od 3 do 6 października uczestniczyliśmy w wystawie Warsaw Home 2019, podczas której prezentowaliśmy nowe kolekcje eleganckich mebli gabinetowych ETÉRO oraz NEX. Nowości wzbudziły duże zainteresowanie ze strony odwiedzających Klientów i Partnerów.

Zobacz więcej

Szybki kontakt

tel: +48 85 667 02 58 / 59
kom: +48 660 756 077
e-mail: mila@miladesign.com.pl


Dni i godziny pracy:
Produkcja: Pn. – Pt.  7:00 – 15:00
Biuro: Pn. – Pt.  8:00 – 16:00


Adres:
Porosły-Kolonia 9A

16-070 Choroszcz, Polska 


Nowoczesne meble biurowe – Miladesign

Jesteśmy cenionym w branży producentem nowoczesnych mebli biurowych, gabinetowych, hotelowych oraz restauracyjnych. Nasza marka zdobyła uznanie w kraju i za granicą. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami z Europy, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Największą część naszej produkcji stanowią metalowe stelaże do mebli modułowych. Wszystkie elementy są projektowane przez doświadczonych specjalistów i produkowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, w tym stali i żeliwa. Realizujemy zarówno standardowe projekty, jak i zlecenia na indywidualne zamówienie Klientów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz wywiązywanie się z wyznaczonych terminów.

Nowoczesne meble biurowe naszej produkcji sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych w dowolnym stylu. Zapewniamy szeroki wybór projektów, zatem znajdą Państwo u nas wyposażenie zarówno do wnętrz minimalistycznych czy industrialnych, jak i klasycznych. Nasze meble cechują się również tym, że są wygodne i ergonomiczne. Biurka i krzesła są projektowane w taki sposób, aby każdy mógł zachować prawidłową pozycję ciała podczas pracy przy komputerze. Dzięki temu pracownicy wykonują swoje obowiązki efektywniej oraz stają się bardziej skoncentrowani i mniej podatni na szybkie zmęczenie. Ponadto nie są narażeni na wady postawy i bóle kręgosłupa, będące skutkiem spędzania dużej ilości czasu w nieprawidłowej pozycji siedzącej. Razem z nami stworzysz inspirującą i sprzyjającą skupieniu przestrzeń biurową, która zachwyci pracowników oraz odwiedzających firmę gości. 

Jakie meble biurowe znajdują się w naszej ofercie?

Specjalizujemy się w produkcji stelaży do mebli biurowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. podstawy i postumenty do stolików, wyprodukowane z wysokiej jakości profili stalowych w kształcie kwadratu, prostokąta, trójkąta i elipsy. Stelaże mają możliwość mechanicznej lub elektrycznej regulacji wysokości. Prosta, ramowa konstrukcja zapewnia solidną podstawę, a szeroki wybór komponentów umożliwia stworzenie mebli idealnie pasujących do przestrzeni biurowych, gabinetów lub sal konferencyjnych. Aby jak najlepiej zabezpieczyć produkowane przez nas stelaże przed pojawieniem się korozji, a także, aby nadać im większych walorów estetycznych, malujemy je proszkowo z użyciem farb o drobnej strukturze. 

Poza stelażami do biurek i stołów w ofercie Miladesign znajdują się również różnego rodzaju komponenty, dzięki którym meble zyskują funkcjonalność, są niezwykle praktyczne, a utrzymanie porządku nie stanowi żadnego problemu. W sprzedaży dostępne są między innymi pojemne szuflady plastikowe i metalowe oraz pasujące do nich zamki centralne, praktyczne akcesoria do szuflad pomocne przy organizowaniu przestrzeni, mechanizmy umożliwiające przesuwanie blatu i inne akcesoria meblowe. 

Co wyróżnia nas na tle innych producentów mebli?

Zajmując się tworzeniem mebli biurowych, przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów w procesie produkcji. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, w tym najlepszych stalowych profili i blach. Posiadamy zaawansowane technicznie zaplecze produkcyjne, stosujemy innowacyjne rozwiązania oparte na najnowszych zdobyczach technologicznych. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających branżową wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na rynku wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. Jesteśmy dla Państwa dostępni na każdym etapie współpracy, chętnie doradzamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania, dopasowane do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. 

Zapraszamy do osobistej wizyty w siedzibie naszego biura lub przesłania zapytań ofertowych na adres: mila@miladesign.com.pl. W przypadku pojawienia się pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat naszej działalności, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego na jeden z podanych numerów telefonu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. 

Porosły-Kolonia 9A, 16-070 Porosły-Kolonia

mila@miladesign.com.pl

+48660756077