MILADESIGN – producent metalowych stelaży do biurek

O nas

Witamy na naszej stronie internetowej.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją nowoczesnych oraz funkcjonalnych stelaży metalowych do mebli pracowniczych, biurowych, gabinetowych, restauracyjnych, hotelowych. Realizujemy także projekty indywidualne.

Stelaże meblowe naszej produkcji wykonywane są z wysokogatunkowych profili i blach stalowych, a następnie malowane proszkowo farbami o drobnej strukturze. Istnieje możliwość chromowania niektórych wyrobów.

Nasza rozbudowana oferta nowoczesnych mebli obejmuje metalowe stelaże do biurek i stołów z możliwością mechanicznej lub elektrycznej regulacji wysokości, nogi do biurek i stołów, w tym również nogi składane oraz solidne podstawy do biurek, stolików i stołów.

Akcesoria do mebli biurowych

Posiadamy szeroki wachlarz elementów uzupełniających w postaci mechanizmu przesuwania blatu biurka, kanałów kablowych, uchwytów na komputer, nóżek do szaf czy też wsporników osłon płytowych i szklanych. Ponadto oferujemy metalowe szuflady z prowadnicami włoskiego producenta Temo oraz plastikowe szuflady z prowadnicami szwedzkiego producenta KB Components.

Nieustannie uzupełniamy ofertę o nowe systemy i produkty, zapewniając Klientom kompleksowe wyposażenie biur, gabinetów, restauracji, hoteli.

Składanie zamówień

Obsługa Klienta realizowana jest na dwa sposoby. Zamówienia od stałych partnerów handlowych są przyjmowane drogą mailową na adres mila@miladesign.com.pl, a wkrótce również poprzez logowanie na platformie internetowej B2B. Natomiast zamówienia od Klientów indywidualnych przyjmowane są poprzez system sklepu internetowego www.milasystem.com.pl. Oferujemy fachową pomoc techniczną w zakresie doboru naszych produktów. Dla naszych stałych partnerów handlowych prowadzimy szkolenia produktowe w celu ułatwienia wzajemnej współpracy.

Poprzez regularną obecność na wielu międzynarodowych wystawach, na których nieustannie prezentujemy nowe rozwiązania, nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów z całego świata. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy niestandardowym rozwiązaniom technicznym, precyzji wykonania naszych produktów oraz zespołowi doświadczonych pracowników. Wypracowaliśmy wysokie standardy jakościowe, dzięki którym nasza marka jest rozpoznawana w całej Polsce jak również w wielu krajach na świecie. Dzięki efektom naszej pracy śmiało patrzymy w przyszłość planując nowe inwestycje i dalszy rozwój firmy.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zasady Korzystania oraz Polityka Prywatności Strony

Aktualności, wystawy

22Maj

2017

Interzum 2017

Od 16 do 19 maja uczestniczyliśmy w kolejnej edycji targów Interzum 2017 w Kolonii. Zaprezentowaliśmy nową kolekcję produktów STOCKHOLM, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony stałych Partnerów jak również nowych Klientów.

19Wrzesień

2016

Bife Sim 2016

Od 14 do 18 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach Bife Sim 2016 w Bukareszcie. Podczas imprezy odbyła się premiera kolekcji E-conomic, która niedługo będzie dostępna w sprzedaży.