MILADESIGN – producent metalowych stelaży do biurek

O nas

Witamy na naszej stronie internetowej.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją nowoczesnych oraz funkcjonalnych stelaży metalowych do mebli pracowniczych, biurowych, gabinetowych, restauracyjnych, hotelowych. Realizujemy także projekty indywidualne.

Stelaże meblowe naszej produkcji wykonywane są z wysokogatunkowych profili i blach stalowych, a następnie malowane proszkowo farbami o drobnej strukturze. Istnieje możliwość chromowania niektórych wyrobów.

Nasza rozbudowana oferta nowoczesnych mebli obejmuje metalowe stelaże do biurek i stołów z możliwością mechanicznej lub elektrycznej regulacji wysokości, nogi do biurek i stołów, w tym również nogi składane oraz solidne podstawy do biurek, stolików i stołów.

Akcesoria do mebli biurowych

Posiadamy szeroki wachlarz elementów uzupełniających w postaci mechanizmu przesuwania blatu biurka, kanałów kablowych, uchwytów na komputer, nóżek do szaf czy też wsporników osłon płytowych i szklanych. Ponadto oferujemy metalowe szuflady z prowadnicami włoskiego producenta Temo oraz plastikowe szuflady z prowadnicami szwedzkiego producenta KB Components.

Nieustannie uzupełniamy ofertę o nowe systemy i produkty, zapewniając Klientom kompleksowe wyposażenie biur, gabinetów, restauracji, hoteli.

Składanie zamówień

Obsługa Klienta realizowana jest na dwa sposoby. Zamówienia od stałych partnerów handlowych są przyjmowane drogą mailową na adres mila@miladesign.com.pl, a wkrótce również poprzez logowanie na platformie internetowej B2B. Natomiast zamówienia od Klientów indywidualnych przyjmowane są poprzez system sklepu internetowego www.milasystem.com.pl. Oferujemy fachową pomoc techniczną w zakresie doboru naszych produktów. Dla naszych stałych partnerów handlowych prowadzimy szkolenia produktowe w celu ułatwienia wzajemnej współpracy.

Poprzez regularną obecność na wielu międzynarodowych wystawach, na których nieustannie prezentujemy nowe rozwiązania, nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów z całego świata. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy niestandardowym rozwiązaniom technicznym, precyzji wykonania naszych produktów oraz zespołowi doświadczonych pracowników. Wypracowaliśmy wysokie standardy jakościowe, dzięki którym nasza marka jest rozpoznawana w całej Polsce jak również w wielu krajach na świecie. Dzięki efektom naszej pracy śmiało patrzymy w przyszłość planując nowe inwestycje i dalszy rozwój firmy.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zasady Korzystania oraz Polityka Prywatności Strony

Aktualności, wystawy

13Luty

2018

Stockholm Furniture & Light Fair 2018

Od 6 do 10 lutego po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach Stockholm Furniture & Light Fair 2018 w Sztokholmie. Wystawa była bardzo udana, a prezentowane produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

29Styczeń

2018

January Furniture Show 2018

Od 21 do 24 stycznia po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach January Furniture Show 2018 w Birmingham. Na naszym stoisku prezentowaliśmy zarówno nowe produkty jak i bestsellery.