Nagłówek 1

Aktualności

W celu zapewniania kompleksowej oferty nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe akcesoria kompatybilne ze stelażami meblowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, które sprawią, że powierzchnie biurowe, gabinetowe, restauracyjne, hotelowe będą ergonomiczne i odpowiednio zagospodarowane. Zapraszamy do śledzenia aktualności.

Kiedy i gdzie sprawdzi się biurko narożne?

19Kwiecień

2018
Kiedy i gdzie sprawdzi się biurko narożne?

Komfortowe biuro można stworzyć właściwie w każdym pomieszczeniu, nawet niewielkim. Odpowiednio dobrane biurko wpływa nie tylko na wygodę pracy, ale również stanowi istotny element aranżacyjny. Dobierając ten mebel, należy więc wziąć pod uwagę zarówno preferencje użytkownika, jak i specyfikę wnętrza.

W przypadku niewielkich pomieszczeń, w których należy optymalnie wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni, idealnym rozwiązaniem może być biurko narożne.

Zobacz więcej

Jak urządzić komfortowy gabinet?

01Kwiecień

2018
Jak urządzić komfortowy gabinet?

Wyposażenie i stworzenie odpowiedniego wystroju w gabinecie nie należy do najłatwiejszych zadań. Bez względu na to, czy urządzasz gabinet w siedzibie firmy, czy też we własnym domu, należy uwzględnić kilka istotnych kwestii, które wpłyną nie tylko na komfort pracy, ale i funkcje reprezentacyjne gabinetu.

Podpowiadamy, jakie elementy wyposażenia muszą znaleźć się w gabinecie oraz czym powinny się charakteryzować.

Zobacz więcej

Biuro w domu - jak je urządzić?

15Marzec

2018
Biuro w domu - jak je urządzić?

Coraz więcej osób pracuje we własnym domu. Taka specyfika pracy wiąże się z szeregiem wielu korzyści, ale też zrzuca na pracownika obowiązek samodzielnego urządzenia miejsca pracy. Nawet podczas wykonywania obowiązków w domu warto mieć własny kąt do pracy. Korzystanie ze standardowych mebli domowych, np. w salonie czy kuchni, może być nie tylko męczące i niewygodne, ale i negatywnie wpływać na nasze zdrowie, w szczególności układ szkieletowy i krążenia.

Zobacz więcej

Biurko do nowoczesnego biura

19Marzec

2018
Biurko do nowoczesnego biura

Odpowiednie wyposażenie meblowe to podstawa sprawnie działającego biura. Wygodne i estetyczne meble bezpośrednio wpływają na komfort i samopoczucie pracowników, a więc również i ich wydajność podczas realizowania codziennych obowiązków. Nie mniej ważny jest aspekt reprezentacyjny. Bardzo wiele biur firmowych odwiedzanych jest przez klientów i partnerów biznesowych, na których chcemy zrobić dobre wrażenie. Dobrze wyposażona przestrzeń biurowa wpływa więc na wizerunek firmy.

Zobacz więcej

Nowoczesne i funkcjonalne biurka

05Luty

2018
Nowoczesne i funkcjonalne biurka

Bez względu na to, czy pracujesz w niewielkim biurze, korporacji czy też we własnym domu, z całą pewnością do prawidłowego wywiązywania się z obowiązków potrzebujesz biurka. To na nim wykonywana jest większość codziennej pracy.

Nieodpowiednio dobrane biurko może przyczynić się do poważnych dolegliwości kręgosłupa czy wzroku. Inwestując w nowoczesne meble biurowe, w pierwszej kolejności należy pomyśleć o wygodnym i dostosowanym do specyfiki pracy biurku.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

13Luty

2018

Stockholm Furniture & Light Fair 2018

Od 6 do 10 lutego po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach Stockholm Furniture & Light Fair 2018 w Sztokholmie. Wystawa była bardzo udana, a prezentowane produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

29Styczeń

2018

January Furniture Show 2018

Od 21 do 24 stycznia po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach January Furniture Show 2018 w Birmingham. Na naszym stoisku prezentowaliśmy zarówno nowe produkty jak i bestsellery.