Aktualności

W celu zapewniania kompleksowej oferty nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe akcesoria kompatybilne ze stelażami meblowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, które sprawią, że powierzchnie biurowe, gabinetowe, restauracyjne, hotelowe będą ergonomiczne i odpowiednio zagospodarowane. Zapraszamy do śledzenia aktualności.

Zalety biurek z elektrycznymi stelażami

03Październik

2017
Zalety biurek z elektrycznymi stelażami

Biurka, przy których każdego dnia spędzamy wiele godzin podczas pracy, powinny być komfortowe i ergonomiczne. Zasady BHP dokładnie określają wymogi, jakie muszą spełniać stanowiska pracy. Wielogodzinny dyskomfort wpływa m.in. na złe samopoczucie, obniżenie wydajności pracy, a nawet na zdrowie. Warto w tym przypadku wziąć pod uwagę biurka na elektrycznych stelażach, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by dostosowywać się adekwatnie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Zobacz więcej

Niezbędne wyposażenie biura

26Lipiec

2017
Niezbędne wyposażenie biura

Założyłeś firmę i planujesz rozwijać swoje biuro stacjonarne. Dysponujesz już wykończoną przestrzenią biurową, a teraz czas na niezbędne wyposażenie pomieszczeń, które będą spełniały nie tylko funkcje praktyczne, lecz i reprezentacyjne.

Zobacz więcej

Główne rodzaje biurek w przestrzeni biurowej

13Lipiec

2017
Główne rodzaje biurek w przestrzeni biurowej

Biurko to główny element wyposażenia biurowego. Pracownik spędza przy nim przeważającą część swojego dnia, dlatego najważniejszy jest nie tylko wygląd, ale przede wszystkim komfort, który zapewniać będzie ten mebel. Bardzo ważna jest również jego funkcjonalność. 

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

18Wrzesień

2017

Bife Sim 2017

Od 13 do 17 września po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Bife Sim 2017 w Bukareszcie. Ponownie pokazaliśmy nową kolekcję produktów STOCKHOLM, których prezentacja miała premierę w maju na tegorocznych targach Interzum w Kolonii.

22Maj

2017

Interzum 2017

Od 16 do 19 maja uczestniczyliśmy w kolejnej edycji targów Interzum 2017 w Kolonii. Zaprezentowaliśmy nową kolekcję produktów STOCKHOLM, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony stałych Partnerów jak również nowych Klientów.