Aktualności

W celu zapewniania kompleksowej oferty nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe akcesoria kompatybilne ze stelażami meblowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wyboru optymalnych rozwiązań, które sprawią, że powierzchnie biurowe, gabinetowe, restauracyjne, hotelowe będą ergonomiczne i odpowiednio zagospodarowane. Zapraszamy do śledzenia aktualności.

Meble modułowe w nowoczesnych przestrzeniach biurowych

04Styczeń

2018
Meble modułowe w nowoczesnych przestrzeniach biurowych

Meble modułowe to idealna propozycja dla osób, które chcą samodzielnie stworzyć wnętrze funkcjonalne, maksymalnie dopasowane do własnych potrzeb, a jednocześnie ciekawie zaaranżowane. Meble tego rodzaju składają się z gotowych komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Wybór poszczególnych elementów to indywidualna kwestia. Aranżując wnętrze, można zakupić wszystkie komponenty lub dobrać jedynie niektóre z nich.

Zobacz więcej

Jakie powinno być biurko do pracy przy komputerze?

03Grudzień

2017
Jakie powinno być biurko do pracy przy komputerze?

Osoby, które na co dzień korzystają w pracy z komputerów, potrzebują odpowiednio przygotowanego stanowiska pracy. Praca przy biurku najczęściej odbywa się na siedząco, a niestety nie jest to pozycja naturalna dla człowieka. Gdy praca trwa wiele godzin, kręgosłup oraz mięśnie grzbietu mogą być nadmiernie przeciążone. Wybierając biurka komputerowe, należy dobierać więc bardzo uważnie, uwzględniając zarówno kwestie estetyczne, jak i funkcjonalne.

Zobacz więcej

Biurka na stelażach elektrycznych — zalety

17Listopad

2017
Biurka na stelażach elektrycznych — zalety

Czy biurko, przy którym pracujesz, spełnia najważniejsze wymogi dotyczące ergonomii stanowiska pracy? Niestety okazuje się, że większość biurek, przy których wykonujemy codzienne obowiązki zawodowe, nie do końca jest zgodnych z zasadami BHP. Skutkuje to ogólnym fizyczny dyskomfortem, przekładającym się na obniżenie nastroju i efektywności pracy.

Zobacz więcej

Aktualności, wystawy

18Wrzesień

2017

Bife Sim 2017

Od 13 do 17 września po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Bife Sim 2017 w Bukareszcie. Ponownie pokazaliśmy nową kolekcję produktów STOCKHOLM, których prezentacja miała premierę w maju na tegorocznych targach Interzum w Kolonii.

22Maj

2017

Interzum 2017

Od 16 do 19 maja uczestniczyliśmy w kolejnej edycji targów Interzum 2017 w Kolonii. Zaprezentowaliśmy nową kolekcję produktów STOCKHOLM, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony stałych Partnerów jak również nowych Klientów.